ΠΑΟΚ

ΠΑΟΚ: Άνοιξε λογαριασμό με εντυπωσιακό τρόπο ο Ολιβέιρα (vid)

Το παρθενικό του με τη φανέλα του ΠΑΟΚ πέτυχε ο Νέλσον Ολιβέιρα ανοίγοντας το σκορ κόντρα στη Σαρλερουά.

Το πρώτο του γκολ με τη φανέλα του ΠΑΟΚ και μάλιστα με εντυπωσιακό τρόπο πέτυχε ο Νέλσον Ολιβέιρα στην φιλική αναμέτρηση κόντρα στη Σαρλερουά.

Ο Πορτογάλος επιθετικός που δεν έχει κλείσει ακόμα εβδομάδα στην προετοιμασία του Δικεφάλου, πέρασε στον αγωνιστικό χώρο στην έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου.

Δεν χρειάστηκε παρά δύο μόλις λεπτά, προκειμένου να στείλει τη μπάλα στα δίχτυα και να ανοίξει το σκορ για την ομάδα του. Ο Τόμας Μουργκ εκτέλεσε ένα φάουλ, με τον Ολιβέιρα να κάνει εναέριο γυριστό σουτ και να κάνει το 1-0, ανοίγοντας… λογαριασμό με τα «ασπρόμαυρα».

Δείτε το γκολ:

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

Europa Conference League: Αυτοί είναι οι υποψήφιοι αντίπαλοι των Ελληνικών ομάδων

ΠΑΟΚ: Έφτασε Θεσσαλονίκη ο Κούρτιτς! (pics-vid)

Survivor: Ο Ηλίας Μπόγδανος… καρφώνει τον Τριαντάφυλλο!

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «ΠΑΟΚ: Άνοιξε λογαριασμό με εντυπωσιακό τρόπο ο Ολιβέιρα (vid)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.