ΠΑΟΚ

ΠΑΟΚ – Μποέμιαν: Αυτό είναι το γκολ του Ελ Καντουρί που δεν μέτρησε ο διαιτητής

Ο Ελ Καντουρί πέτυχε γκολ για τον ΠΑΟΚ κόντρα στην Μποέμιαν, το οποίο... λανθασμένα δεν μέτρησε.

Ο ΠΑΟΚ αντιμετωπίζει την Μποέμιαν στη ρεβάνς των προκριματικών του Europa Conference League, με τον Ομάρ Ελ Καντουρί να πετυχαίνει γκολ το οποίο όμως δεν μέτρησε.

Ο ΠΑΟΚ προηγείται με 2-0 της Μποέμιαν στο γήπεδο της Τούμπας, καθώς ο Στέφαν Σβαμπ άνοιξε το σκορ με κεφαλιά στο 2ο λεπτό, ενώ ο Μπίσεσβαρ στο 29ο λεπτό διπλασίασε τα «ασπρόμαυρα» τέρματα.

Στο 34ο λεπτό ο Ομάρ Ελ Καντουρί πέτυχε γκολ, με τον διαιτητή Γιούλιαν Βάινμπεργκερ ωστόσο να δείχνει «παίζεται» και όχι σέντρα.

Ο Μαροκινός έκανε το σουτ έξω από την περιοχή, με τη μπάλα να βρίσκει αρχικά στο οριζόντιο δοκάρι και στη συνέχεια να περνάει για… εκατοστά τη γραμμή σε μία ομολογουμένως δύσκολη φάση.

Δείτε παρακάτω:

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

ΠΑΟΚ: Πανό με… νόημα στην Τούμπα – «Αρνούμαστε και αντιστεκόμαστε στις διακρίσεις»

ΠΑΟΚ: Βρίσκει τον τρόπο να ξεπερνάει τα… σοκ στις ρεβάνς της Τούμπας

Φωτιά – Πάρος: Κοντά στη Νάουσα οι φλόγες – Απειλούνται σπίτια

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «ΠΑΟΚ – Μποέμιαν: Αυτό είναι το γκολ του Ελ Καντουρί που δεν μέτρησε ο διαιτητής», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.