ΠΑΟΚ

ΠΑΟΚ – ΟΦΗ: Ελ Καντουρί – Σβαμπ «ζωγράφισαν» για το 1-0 (vid)

Ο ΠΑΟΚ άνοιξε νωρίς το σκορ κόντρα στον ΟΦΗ στην Τούμπα με γκολ του Ομάρ Ελ Καντουρί στο 8ο λεπτό. Δίχως αμφιβολία, ο Ελ Καντουρί είναι ο πιο φορμαρισμένος παίκτης του ΠΑΟΚ και το απέδειξε γι’ ακόμα μία φορά. ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ: LIVE ΠΑΟΚ-ΟΦΗ 1-0 (1ο ημ.) Ο Μαροκινός χρειάστηκε μόλις οκτώ λεπτά κόντρα στον ΟΦΗ...

Ο ΠΑΟΚ άνοιξε νωρίς το σκορ κόντρα στον ΟΦΗ στην Τούμπα με γκολ του Ομάρ Ελ Καντουρί στο 8ο λεπτό.

Δίχως αμφιβολία, ο Ελ Καντουρί είναι ο πιο φορμαρισμένος παίκτης του ΠΑΟΚ και το απέδειξε γι’ ακόμα μία φορά.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ: LIVE ΠΑΟΚ-ΟΦΗ 1-0 (1ο ημ.)

Ο Μαροκινός χρειάστηκε μόλις οκτώ λεπτά κόντρα στον ΟΦΗ για να… κρύψει την μπάλα με τη βοήθεια του Στέφαν Σβαμπ και να τη στείλει στα δίχτυα του Βάτερμαν.

Μία ενέργεια, που ξεκινά από δική του κάθετη πάσα στον Αυστριακό, ο οποίος μοίρασε την ασίστ ο Ελ Καντουρί με μονοκόμματο σουτ πέτυχε το 1-0.

Δείτε το γκολ με το οποίο προηγείται ο ΠΑΟΚ:

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

@oekaddouri strikes! #PAOKOFI 1-0 8' #slgr

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη PAOK FC (@paok_fc) στις

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «ΠΑΟΚ – ΟΦΗ: Ελ Καντουρί – Σβαμπ «ζωγράφισαν» για το 1-0 (vid)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.