ΠΑΟΚ

Σλόβαν Μπρατισλάβας – ΠΑΟΚ: Μοναδική χαμένη ευκαιρία με Μπίσεσβαρ (vid)

Ο ΠΑΟΚ έχασε μεγάλη ευκαιρία για να ανοίξει το σκορ απέναντι στη Σλόβαν.

Σλόβαν Μπρατισλάβας – ΠΑΟΚ: Μοναδική χαμένη ευκαιρία για τους «ασπρόμαυρους» να πάρουν το προβάδισμα με τον Μπίσεσβαρ.

Μεγάλη ευκαιρία για να ανοίξει το σκορ έχασε ο ΠΑΟΚ, στη Μπρατισλάβα. Ο Ντιέγκο Μπίσεσβαρ από πλεονεκτική θέση δεν κατάφερε να σημειώσει το 0-1.

Ειδικότερα, στο 31ο λεπτό της συνάντησης ο Δικέφαλος αναπτύχθηκε όμορφα από την αριστερή πλευρά. Έπειτα από γρήγορο passing game μεταξύ Σίντκλεϊ και Άκπομ, ο Μπίσεσβαρ βρέθηκε αφύλακτος στο σημείο του πέναλτι. Ο Ολλανδός δοκίμασε το σουτ, όμως έστειλε την μπάλα λίγο άουτ.

Λίγο πριν την ολοκλήρωση του πρώτου ημιχρόνου ο Μεντβέντεφ απείλησε την εστία του Πασχαλάκη, στέλνοντας την μπάλα άουτ.

Συνολικά, το παιχνίδι είναι ως τώρα ισορροπημένο. Οι φιλοξενούμενοι έχουν την πρωτοβουλία των κινήσεων ενώ οι γηπεδούχοι προσπαθούν να «χτυπήσουν» στην αντεπίθεση.

Δείτε το live της αναμέτρησης Σλόβαν Μπρατισλάβας – ΠΑΟΚ.

Δείτε τις δύο μεγάλες ευκαιρίες:

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Σλόβαν Μπρατισλάβας – ΠΑΟΚ: Μοναδική χαμένη ευκαιρία με Μπίσεσβαρ (vid)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.