ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΠΑΣ Γιάννινα – Λαμία: Παραλίγο το γκολ της χρονιάς ο Ελευθεριάδης – Σκόραρε ο Μπρένερ! (vids)

Ο ΠΑΣ Γιάννινα υποδέχεται τη Λαμία για τα playout της Super League, με τον Ελευθεριάδη να πετυχαίνει παραλίγο το γκολ της χρονιάς. Ο ΠΑΣ Γιάννινα αντιμετωπίζει τη Λαμία στο πλαίσιο της 3ης αγωνιστικής των playout της Super League. Λίγο μετά τη σέντρα της αναμέτρησης και συγκεκριμένα στο 4ο λεπτό, ο Χρήστος Ελευθεριάδης λίγο έλειψε να...

Ο ΠΑΣ Γιάννινα υποδέχεται τη Λαμία για τα playout της Super League, με τον Ελευθεριάδη να πετυχαίνει παραλίγο το γκολ της χρονιάς.

Ο ΠΑΣ Γιάννινα αντιμετωπίζει τη Λαμία στο πλαίσιο της 3ης αγωνιστικής των playout της Super League.

Λίγο μετά τη σέντρα της αναμέτρησης και συγκεκριμένα στο 4ο λεπτό, ο Χρήστος Ελευθεριάδης λίγο έλειψε να πετύχει το γκολ της χρονιάς.

Ο 30χρονος ποδοσφαιριστής των γηπεδούχων είδε Επασί που ήταν εκτός εστίας, έκανε το εντυπωσιακό ανάποδο ψαλιδάκι έξω από την μεγάλη περιοχή, όμως ο κίπερ της Λαμίας πρόλαβε και δεν άφησε την μπάλα να περάσει την εστία του.

Λίγα λεπτά αργότερα ωστόσο και στο 10 λεπτό, ο Μπρένερ δεν αστόχησε και έστειλε στα δίχτυα τη μπάλα ανοίγοντας το σκορ για την ομάδα του και κάνοντας το 1-0. Ο ποδοσφαιριστής του ΠΑΣ βρέθηκε βρέθηκε μέσα στη μικρή περιοχή ύστερα από κόρνερ και με κοντινό σουτ να ανοίγει το σκορ.

Δείτε τις δύο φάσεις παρακάτω:

Αξίζει να σημειωθεί πως η απάντηση ήρθε με την έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου, με τον Τζανετόπουλο στο 47′ να στέλνει τη μπάλα στα δίχτυα του Λοντίγκιν, ύστερα από εκτέλεση φάουλ του Ντέλετιτς και έκανε το 1-1 για την Λαμία.

Ιταλικά ΜΜΕ: Ο Ταξιάρχης Φούντας «χτυπάει» Serie A!

Κούγιας: «Έδιωξα όλα τα παλτά και η ΑΕΛ έγινε… Μπαρτσελόνα»

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «ΠΑΣ Γιάννινα – Λαμία: Παραλίγο το γκολ της χρονιάς ο Ελευθεριάδης – Σκόραρε ο Μπρένερ! (vids)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.