Αχιλλέας Μπέος: Ένταση με οπαδούς του ΟΦΗ

Στο ημίχρονο του αγώνα ΟΦΗ - Βόλος ο Αχιλλέας Μπέος είχε μία λογομαχία με οπαδούς των γηπεδούχων.

Στο Ηράκλειο βρέθηκε ο Αχιλλέας Μπέος αυτές τις μέρες για να παρακολουθήσει το ματς που έδινε ο Βόλος κόντρα στον ΟΦΗ.

Την Κυριακή (13/2) πήγε στο «Θ. Βαρδινογιάννης» ώστε να δει τον αγώνα μαζί με τον μικρότερο γιο του. Θα ήταν αδύνατο να περάσει απαρατήρητος. Δυστυχώς σε αυτές τις περιπτώσεις δεν λείπουν από την οποιαδήποτε κερκίδα και εκείνοι που θα αντιδράσουν με άκομψο τρόπο.

Το ίδιο συνέβη και στη συγκεκριμένη περίπτωση. Στο ημίχρονο υπήρξε ένταση. Πρωταγωνιστής ο Αχιλλέας Μπέος και μερικοί οπαδοί. Υπήρξε μία λογομαχία χωρίς να ξεφύγουν, πάντως, τα πράγματα.

Εκείνος που στο φινάλε έδωσε τη λύση ήταν ο Μιχάλης Μπούσης. Ο ιδιοκτήτης της ΠΑΕ ΟΦΗ ήταν εκείνος που φρόντισε να τελειώσουν όλα με συνοπτικές διαδικασίες. Προσκάλεσε τον δήμαρχο Βόλου στη σουίτα της Θύρας 9 και ο τελευταίος είδε από εκεί το δεύτερο ημίχρονο.

Για την ιστορία το γούρι δεν άλλαξε για τον Αχιλλέα Μπέο. Μπορεί στο δεύτερο ημίχρονο η ομάδα του να μπήκε καλύτερα και να μείωσε με τον Φερνάντες σε 2-1, αλλά δεν απέφυγε την ήττα.

Μετά από αυτή την εξέλιξη ο Βόλος φαίνεται πως δύσκολα θα μπει στην εξάδα. Βρίσκεται στο -4 και στους τέσσερις αγώνες που απομένουν, θα πρέπει να κάνει υπερβάσεις με πρώτη εκείνη κόντρα στον Ολυμπιακό που υποδέχεται την άλλη Κυριακή (20/2).

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Αχιλλέας Μπέος: Ένταση με οπαδούς του ΟΦΗ», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.