ΑΕΚ – Ολυμπιακός 1-2: Έτσι πήρε τη νίκη στο ΟΑΚΑ (vid)

Ο μέσος των «ερυθρόλευκων» μίλησε μετά το ματς με την ΑΕΚ...

«Διπλό» έκατσε το ματς στο ΟΑΚΑ ΑΕΚ – Ολυμπιακός.

Οι «ερυθρόλευκοι» νίκησαν στο ματς ΑΕΚ – Ολυμπιακός με 1-2, παίζοντας πολύ καλό ποδόσφαιρο στο πρώτο ημίχρονο της εκτός έδρας αναμέτρησης.

Η ομάδα του Πειραιά μπόρεσε να προηγηθεί στο πρώτο μέρος με 0-2, χάρη σε δύο γκολ των Ελ Αραμπί, Καμαρά.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ – ΑΕΚ – Ολυμπιακός 1-2: Πρωταθλητής και με… σφραγίδα!

Στο 38′ ο Μαροκινός σημείωσε ένα από τα ωραιότερα γκολ του φετινού πρωταθλήματος και στο 45′ ο Καμαρά «έγραψε» το 0-2.

Η ΑΕΚ στο δεύτερο ημίχρονο ανέβασε την απόδοσή της και μείωσε σε 1-2, που ήταν και το τελικό αποτέλεσμα, στο 66′ με τον Αραούχο.

Παράλληλα, το ματς είχε δύο δοκάρια, από πλευράς Ολυμπιακού, και αρκετές ευκαιρίες.

Δείτε σε βίντεο τις καλύτερες στιγμές της αναμέτρησης στο ΟΑΚΑ…

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «ΑΕΚ – Ολυμπιακός 1-2: Έτσι πήρε τη νίκη στο ΟΑΚΑ (vid)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.