ΑΕΛ – Ατρόμητος: Το 0-2 του Ουγκράι και η μείωση του Φατιόν (vid)

O Aτρόμητος προηγείται με 2-1 εκτός έδρας της ΑΕΛ, με σκορ που διαμορφώθηκε από το πρώτο ημίχρονο.

O Ατρόμητος προηγείται με 2-1 εκτός έδρας της ΑΕΛ, με σκορ που διαμορφώθηκε από το πρώτο ημίχρονο.

Αρχικά, στο 20ο λεπτό ο Μανούσος έκανε τη σέντρα από τα δεξιά, ο Μπράλιτς δεν κατάφερε να απομακρύνει την μπάλα, η οποία στρώθηκε στον Ουγκράι, κι εκείνος με πλασέ στην κίνηση νίκησε τον Κρίστινσον για το 0-2!

Λίγο πριν το φινάλε του ημιχρόνου, οι Θεσσαλοί μείωσαν όταν ο Βέλλιος βρήκε την μπάλα με το χέρι μέσα στη μεγάλη περιοχή, με τον Σιδηρόπουλο να καταλογίζει πέναλτι, στο οποίο ευστόχησε ο Φατιόν.

Δείτε εδώ το γκολ του Ουγκράι για το 0-2

Δείτε εδώ το πέναλτι του Φατιόν για το 1-2

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «ΑΕΛ – Ατρόμητος: Το 0-2 του Ουγκράι και η μείωση του Φατιόν (vid)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.