ΑΕΛ – Ολυμπιακός: Σκόραρε ο Ελ Αραμπί, μείωσε ο Νούνιτς (vids)

Τέσσερα γκολ στη Λάρισα στο ματς ΑΕΛ - Ολυμπιακός...

Ανέβηκε και άλλο ο δείκτης του σκορ στο ματς ΑΕΛ – Ολυμπιακός.

Οι «ερυθρόλευκοι» μπόρεσαν να κάνουν το ΑΕΛ – Ολυμπιακός 0-3, στο ματς της 26ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Super League 1 και να τελειώσουν την υπόθεση νίκη στο παιχνίδι.

Συγκεκριμένα στο 80′ κατάφερε ο Γιουσέφ Ελ Αραμπί να κάνει το 0-3 στο ματς.

Ο Μαροκινός είχε μπει στο 63′ ως αλλαγή στον αγώνα αντί του Κάιπερς και λίγα λεπτά αργότερα μπόρεσε να κάνει το 0-3 στον αγώνα. Ο Μασούρας γύρισε την μπάλα από τ’ αριστερά στον Ελ Αραμπί, ο οποίος πλάσαρε σε κενή εστία.

Λίγα λεπτά αργότερα η ΑΕΛ κατάφερε να μειώσει με έναν παίκτη ο οποίος επίσης είχε μπει ως αλλαγή.

Μετά από εκτέλεση κόρνερ στο 88′ ο Νούνιτς πήρε την κεφαλιά και έστειλε την μπάλα στα δίχτυα για το τελικό 1-3 της αναμέτρησης στη Λάρισα.

Super League 1: Οι μάνατζερ που έκλεισαν τα deals του Ιανουαρίου

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «ΑΕΛ – Ολυμπιακός: Σκόραρε ο Ελ Αραμπί, μείωσε ο Νούνιτς (vids)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.