Άρης – ΑΕΚ: Κι άλλο γκολ η «Ένωση» – Προελαύνει στο «Κλ. Βικελίδης» (vids)

Άρης-ΑΕΚ: Μονόπλευρο το πρώτο ημίχρονο στο «Κλ. Βικελίδης», αφού η «Ένωση» έβαλε και τρίτο γκολ! Δείτε σε videos πώς έχει διαμορφωθεί το 0-3.

Άρης-ΑΕΚ: Μία διαφορετική εικόνα δείχνει η ΑΕΚ στο «Κλ. Βικελίδης», έπειτα από τα κάκιστα αποτελέσματα που έχει φέρει τον τελευταίο καιρό.

Η «Ένωση» έβαλε τρία γκολ στο α’ ημίχρονο της αναμέτρησης με τον Άρη, θέτοντας γερές βάσεις για μία σημαντική νίκη στη μάχη της Ευρώπης.

Ο Μουαμέρ Τάνκοβιτς άνοιξε το σκορ με πέναλτι στο 12ο λεπτό, ο Σταύρος Βασιλαντωνόπουλος διπλασίασε το προβάδισμα στο 28ο και ο Καρίμ Ανσαριφάρντ έγραψε το 0-3 με νέο πέναλτι στο 37′.

Δείτε πώς η ΑΕΚ έχει φτάσει σε αυτό το εμφατικό σκορ:

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Άρης – ΑΕΚ: Κι άλλο γκολ η «Ένωση» – Προελαύνει στο «Κλ. Βικελίδης» (vids)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.