Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΟΚ: Ανοίγει το σκορ ο Σβιντέρσκι, απαντάει ο Μουνάφο (vids)

Ο Κάρολ Σβιντέρσκι άνοιξε το σκορ για τον ΠΑΟΚ, όμως ο Αστέρας Τρίπολης απάντησε λίγο αργότερα με τον Μουνάφο. Σε εξέλιξη βρίσκεται η αναμέτρηση του Αστέρα Τρίπολης με τον ΠΑΟΚ, η οποία βρίσκεται στο 1-1. Ο Κάρολ Σβιντέρσκι ήταν αυτός που άνοιξε το σκορ στο 56ο λεπτό της αναμέτρησης, σε μία φάση που ξεκίνησε και…...

Ο Κάρολ Σβιντέρσκι άνοιξε το σκορ για τον ΠΑΟΚ, όμως ο Αστέρας Τρίπολης απάντησε λίγο αργότερα με τον Μουνάφο.

Σε εξέλιξη βρίσκεται η αναμέτρηση του Αστέρα Τρίπολης με τον ΠΑΟΚ, η οποία βρίσκεται στο 1-1.

Ο Κάρολ Σβιντέρσκι ήταν αυτός που άνοιξε το σκορ στο 56ο λεπτό της αναμέτρησης, σε μία φάση που ξεκίνησε και… τελείωσε από τον ίδιο.

Ο Αουγκούστο ήταν αυτός που έβγαλε έξυπνη κάθετη μπαλιά στον Πολωνό που με εκπληκτικό τελείωμα από το ύψος του πέναλτι έστειλε τη μπάλα πρώτα στο οριζόντιο δοκάρι και μετά στα δίχτυα.

Το προβάδισμα κράτησε μόνο για λίγα λεπτά, καθώς οι γηπεδούχοι ισοφάρισαν στο 65′.

Ο Ουάρντα προσπάθησε να διώξει τη μπάλα πριν σουτάρει ο Μουνάφο, όμως αυτή βρήκε στο πόδι του παίκτη των γηπεδούχων και κατέληξε στη γωνία του Αλέξανδρου Πασχαλάκη.

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΟΚ: Ανοίγει το σκορ ο Σβιντέρσκι, απαντάει ο Μουνάφο (vids)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.