Λαμία – ΟΦΗ: 1-1 στο ημίχρονο με γκολ από το… VAR! (vid)

Λαμία - ΟΦΗ: Το σκορ στο ημίχρονο είναι ισόπαλο, με δυο γκολ από την άσπρη βούλα.

Λαμία – ΟΦΗ: Το σκορ στο ημίχρονο είναι ισόπαλο, με δυο γκολ από την άσπρη βούλα.

Προηγήθηκε ο ΟΦΗ και ισοφάρισε η Λαμία.

Και στις δύο περιπτώσεις ο διαιτητής έπρεπε να συμβουλευτεί το VAR.

Στην πρώτη περίπτωση, αρχικά ο διαιτητής υπέδειξε σε θέση οφσάιντ τον Μάνο, ο οποίος στην πορεία της φάσης είχε ανατραπεί από τον Θεοδωρόπουλο.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ – Λαμία – ΟΦΗ Live Streaming

Ο διαιτητής του VAR φώναξε για επανέλεγχο της φάσης τον άρχοντα της αναμέτρησης.

Κι έτσι, άλλαξε την απόφασή του, έδωσε πέναλτι και κίτρινη κάρτα στον τερματοφύλακα της Λαμίας.

Κατά τη διάρκεια της εκτέλεσης, ο σκόρερ Ναμπί τραυματίστηκε!

Με τον ΟΦΗ να υποχρεώνεται νωρίς στην πρώτη αλλαγή του στην αναμέτρηση.

Δείτε τι έχει γίνει στο πρώτο ημίχρονο.

Ακολουθήστε το Sportime στο Instagram

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Λαμία – ΟΦΗ: 1-1 στο ημίχρονο με γκολ από το… VAR! (vid)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.