Ολυμπιακός Κ17 – Απόλλων Σμ. Κ17 4-0: Άνετοι

Εύκολη νίκη για τους «ερυθρόλευκους» Έφηβους...

Ολυμπιακός Κ17 – Απόλλων Σμ. Κ17 4-0: Δεν αντιμετώπισαν κάποιο πρόβλημα οι μικροί του Ολυμπιακού απέναντι στον Απόλλων Σμύρνης. Οι «ερυθρόλευκοι» Έφηβοι υποδέχτηκαν το αντίστοιχο τμήμα της ομάδας της Ριζούπολης και νίκησαν με 4-0.

Ο Σταμούλης, ήταν αυτός ο οποίος με δύο γκολ, στο 30’ με σουτ και στις καθυστερήσεις του πρώτου μέρους μετά από ασίστ του Ιμπαγάσα, έβαλε τις βάσεις για τη νίκη. Σημειώνοντας το 2-0 στο πρώτο ημίχρονο το ματς.

Το 3-0 ήρθε μετά από προσπάθεια και σουτ του Κασέμι από αριστερά στο 75′, με την μπάλα να αλλάζει ελαφρώς πορεία μετά από κόντρα σε αμυντικό. Το σκορ «έκλεισε» με δυνατό σουτ ο Γύπαρης στο 87’ (4-0).

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ – Ολυμπιακός – Λαμία 2-0: Τα «ερυθρόλευκα» γκολ (vid)

Ολυμπιακός Κ17 (Δημήτρης Μαυρογενίδης): Γραμματικάκης, Φρέρης, Μαρίνης (Σπυριδάκης 58’), Κατσογιάννης, Παστρικός, Ντόι, Κίτσος (Γύπαρης 73’), Κασέμι, Σταμούλης, Ιμπαγάσα (Χρονακόπουλος 70’), Λιοφάγος.

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Ολυμπιακός Κ17 – Απόλλων Σμ. Κ17 4-0: Άνετοι», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.