ΠΑΟΚ – Άρης: ΧΑΟΣ στην Τούμπα – Το ντου που προκάλεσε διακοπή!

Διακοπή στο ΠΑΟΚ - Άρης. Χάος στην Τούμπα με επεισόδια και απίστευτες εικόνες...

Το ντέρμπι ΠΑΟΚ – Άρης στην Τούμπα διακόπηκε στις καθυστερήσεις ενώ το σκορ βρισκόταν στο 0-1. Ντου των οπαδών του ΠΑΟΚ και επεισόδια με τα ΜΑΤ στον αγωνιστικό χώρο…

Στο 92ο λεπτό του αγώνα, οι οπαδοί του «δικεφάλου» εισέβαλαν στον αγωνιστικό χώρο ενώ το ματς βρισκόταν σε εξέλιξη, πέταξαν αντικείμενα και ουσιαστικά διέκοψαν την αναμέτρηση.

Αμέσως μπήκαν δυνάμεις των ΜΑΤ στο γήπεδο και ακολούθησαν επεισόδια. Ο Μπόμπι Μάντεν έστειλε τις δύο ομάδες στα αποδυτήρια και μένει να φανεί ποια θα είναι η οριστική εξέλιξη της αναμέτρησης.

Μετά από διακοπή πολλών λεπτών, ο διαιτητής της αναμέτρησης αποφάσισε ο αγώνας να συνεχιστεί και να ολοκληρωθεί κάτι, που συνέβη μετά από εκκένωση της εξέδρας.

Επεισόδια Τούμπα.

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «ΠΑΟΚ – Άρης: ΧΑΟΣ στην Τούμπα – Το ντου που προκάλεσε διακοπή!», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.