ΠΑΣ Γιάννινα – ΝΠΣ Βόλος: Το γκολ της χρονιάς ο Νίνης για το 1-2! (vid)

Ο Σωτήρης Νίνης σκόραρε για πρώτη φορά στο ελληνικό πρωτάθλημα μετά το 2012, όταν φορούσε τη φανέλα του Παναθηναϊκού σε ματς με τον Ατρόμητο.

ΠΑΣ Γιάννινα – ΝΠΣ Βόλος: Με το γκολ της… χρονιάς, αν όχι της δεκαετίας, ο Σωτήρης Νίνης έδωσε εκ νέου προβάδισμα στην ομάδα του στο 40′!

Μετά τα γκολ των Νίκολας Ορός και Γιάννη Κάραγα, ο Βόλος απέκτησε και πάλι προβάδισμα πέντε λεπτά πριν το φινάλε του ημιχρόνου.

Και το απέκτησε όχι με ένα απλό τέρμα, αλλά με ένα φοβερό ανάποδο ψαλιδάκι, μετά την κεφαλιά προς τα πίσω του Εραμούσπε.

Μάλιστα στις καθυστερήσεις του πρώτου μέρους οι φιλοξενούμενοι είχαν και δοκάρι με τον Άλεξ Σοάρες.

ΠΑΣ Γιάννινα – ΝΠΣ Βόλος

Δείτε εδώ το γκολ που πέτυχε ο Νίνης

Δείτε εδώ που το δοκάρι του Σοάρες

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «ΠΑΣ Γιάννινα – ΝΠΣ Βόλος: Το γκολ της χρονιάς ο Νίνης για το 1-2! (vid)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.