Editorial

Στοίχημα

Βαθμολογίες

Βόλος – Ατρόμητος 1-2: Φιλική νίκη (vid)

Βόλος – Ατρόμητος 1-2: Φιλική νίκη (vid). Βόλος – Ατρόμητος 1-2: Τη νίκη με 2-1 εκτός έδρας,...

Βόλος – Ατρόμητος 1-2: Τη νίκη με 2-1 εκτός έδρας, κατάφερε να πάρει ο Ατρόμητος στο φιλικό ματς προετοιμασίας.

Βόλος – Ατρόμητος 1-2: Η ομάδα του Περιστερίου έδειξε καλά στοιχεία και έμεινε ικανοποιημένος για συγκεκριμένα πράγματα ο Νταμίρ Κάναντι.

Ο Ατρόμητος ήταν η ομάδα που προηγήθηκε στο 14′ με τον Μανούσο.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ – Οικογένεια Σιώπη: «Να μην αναπαράγονται δημοσίως ψευδείς πληροφορίες»

Οι γηπεδούχοι ισοφάρισαν σε 1-1 με τον Κρητικό στο 76ο λεπτό, αλλά στο 79′ ο Γούτας με κεφαλιά διαμόρφωσε το τελικό 1-2 στην αναμέτρηση.

Από την άλλη επίσης και ο προπονητής του Βόλου, Σάκης Τσιώλης, έβγαλε τα δικά του συμπεράσματα. Αμφότερες οι ομάδες βρίσκονται σε περίοδο προετοιμασίας και δουλεύουν πάνω στα κενά που υπάρχουν.