SUPER LEAGUE 2

Χαραλαμπίδης: «Τελικά φεύγουμε δυσαρεστημένοι»

Ο προπονητής του Αιγινιακού στάθηκε στον τρόπο που διαμορφώθηκε το τελικό αποτέλεσμα με την Παναχαϊκή

Ο Αιγινιακός θα μπορούσε να είχε ολοκληρώσει την έκπληξη στην Πάτρα, αλλά τελικά συμβιβάστηκε με την ισοπαλία κόντρα στην Παναχαϊκή.

Ο Απόστολος Χαραλμπίδης στάθηκε στη μεγάλη ευκαιρία που απώλεσε η ομάδα του και συγκεκριμένα τόνισε στις δηλώσεις του:

«Πρώτα απ’ όλα καλή αρχή στο πρωτάθλημα και με στόχο να παιχτεί καλό ποδόσφαιρο και να φέρουμε κόσμο στο γήπεδο. Στα του αγώνα, ξέραμε πως η Παναχαϊκή έχει κάνει βήματα προόδου τα τελευταία χρόνια, μπήκαμε με στόχο να κλείσουμε τους διαδρόμους και τα καταφέραμε με το ημίχρονο να κλείνει στο 0-0.

Το ίδιο κάναμε και στο δεύτερο ημίχρονο, με στόχο να χτυπήσουμε στην αντεπίθεση όπως και κάναμε για το 0-1. Δυστυχώς δεν είχαμε συγκέντρωση και δέχτηκε γκολ σε δυο στιγμές στο τέλος.

Αν πριν το ματς μου έλεγαν για ισοπαλία θα ήμουν ικανοποιημένος, όμως με την εξέλιξη του αγώνα, φεύγουμε δυσαρεστημένοι από την Πάτρα. Καλή συνέχεια στην Παναχαϊκή και τον Οφρυδόπουλο».

Football League: Οι… μικροί ξεσηκώθηκαν!

Football League: Εντυπωσιακό διπλό της Δόξας, αγχωτική νίκη για Ηρακλή, 7άρα ο Βόλος

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Χαραλαμπίδης: «Τελικά φεύγουμε δυσαρεστημένοι»», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.