SUPER LEAGUE 2

Νέα νίκη για τον Αήττητο Σπάτων 2-0 τον Αχαρναϊκό

Τα φιλικά παιχνίδια προετοιμασίας συνεχίζονται για τη νεοφώτιστη ομάδα στη Football League

Ακόμη ένα νικηφόρο φιλικό για τον Αήττητο Σπάτων, αυτή τη φορά με αντίπαλο τον Αχαρναϊκό με 2-0.

Το παιχνίδι διεξήχθη στο Μενίδι και ολοκληρώθηκε στα 70 λεπτά, αφού λόγω κακοκαιρίας αποφασίστηκε να τελειώσει νωρίτερα.

Το σκορ για τον Αήττητο άνοιξε ο Μανωλάς στο 22’ έπειτα από εκτέλεση φάουλ του Νικλητσιώτη, ενώ το δεύτερο γκολ σημειώθηκε στο δεύτερο ημίχρονο από τον Σπυρόπουλο.

ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (Σούλης Παπαδόπουλος): Τσέλιος, Μανωλάς, Αμπάρας, Σιάνης, Κουγιός, Κοκκόρης, Σταματάκης, Σπυρόπουλος, Χατζηιωαννίδης, Νικλητσιώτης, Κατσέρης.

Επίσης έπαιξαν οι Κατσάρας, Αντερσόνιο, Γεωργακόπουλος.

Έφυγε από τον Αήττητο Σπάτων ο Δούρος

Βελτιωμένη η Δόξα Δράμας

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Νέα νίκη για τον Αήττητο Σπάτων 2-0 τον Αχαρναϊκό», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.