SUPER LEAGUE 2

Super League 2: Του γύρισε η γλώσσα, ήταν δύο λεπτά αναίσθητος και συνεχίσε να παίζει! (vid)

Super League 2: O τερματοφύλακας της Δόξα Δράμας συγκρούστηκε με συμπαίκτη του, έχασε τις αισθήσεις του και παρά την εισήγηση του γιατρού να πάει στο νοσοκομείο για εξετάσεις συνέχισε το παιχνίδι!

Απίστευτο περιστατικό στο παιχνίδι Τρίκαλα – Δόξα Δράμας (1-1) για τα πλέι άουτ της Super League 2.

Στο ημιωρο της αναμέτρησης ο τερματοφύλακας των φιλοξενούμενων, Mιχάλης Ηλιάδης συγκρούστηκε με τον Κουκόλη και έπεσε αναίσθητος στο χορτάρι.

Έμεινε αναίσθητος για περίπου δύο λεπτά, αφού του είχε γυρίσει η γλώσσα και με τις προσπάθειες του γιατρού ανέκτησε τελικά τις αισθήσεις του.

Ο γιατρός ζήτησε φορείο και ασθενοφόρο για να μεταβεί στο νοσοκομείο για να του γίνουν οι απαραίτητες εξετάσεις, ωστόσο ο νεαρός γκολκίπερ βάζοντας σε κίνδυνο την υγεία του συνέχισε το ματς, παίζοντας μάλιστα ολόκληρο το 90λεπτο!

Απορίας άξιο για ποιο λόγο το τεχνικό τιμ της Δόξας δεν τον αντικατέστησε για να τον προφυλάξει!

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Super League 2: Του γύρισε η γλώσσα, ήταν δύο λεπτά αναίσθητος και συνεχίσε να παίζει! (vid)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.
Νίκος Μαρκάτος

Η καθημερινή του «επίσκεψη» για μια τριετία στο κτίριο της Λ. Αθηνών, όπου στεγάζεται το ΦΩΣ, του κόλλησαν το... μικρόβιο της Δημοσιογραφίας. Δεν υπήρχαν και οι μάσκες τότε! Αφού το σπούδασε το αντικείμενο, άνοιξε πρώτη η πόρτα της ΩΡΑΣ των ΣΠΟΡ. Στη 12ετή διαδρομή του, έκανε στάσεις στην ΚΙΤΡΙΝΟΜΑΥΡΗ ΩΡΑ και στην SportDay. Mέχρι τον Ιούνιο του 2017. Mετά Sportime. Από την πρώτη μέρα της επιστροφής του στα Περίπτερα! Γουστάρει ότι οι περισσότεροι λατρεύουν να... μισούν. Τη διαιτησία!