WORLD FOOTBALL

Μπίσεσβαρ: Σκόραρε για δεύτερο σερί ματς με τον Απόλλωνα!

Ο Ντιέγκο Μπίσεσβαρ δείχνει να βρίσκεται σε εξαιρετική κατάσταση, μετά και το δεύτερο σερί παιχνίδι που βρίσκει δίχτα με τον Απόλλων Λεμεσού.

Ο δανεικός από τον ΠΑΟΚ Ντιέγκο Μπίσεσβαρ σκόραρε για δεύτερο σερί ματς με τον Απόλλωνα Λεμεσού. Αυτή τη φορά σκόραρε κόντρα στην ΑΕΚ Λάρνακας.

Ο έμπειρος μεσοεπιθετικός «κλείδωσε» τη νίκη στο ντέρμπι με την ΑΕΛ στο τελευταίο παιχνίδι. Σήμερα, ερχόμενος από τον πάγκο πέτυχε ένα ακόμα τέρμα, κόντρα στην ΑΕΚ Λάρνακας.

Ειδικότερα, ο 33χρονος άσος βρέθηκε ολομόναχος στην περιοχή και δεν δυσκολεύτηκε να πλασάρει για το 3-1 στο 65ο λεπτό.

Αυτό ήταν το τρίτο γκολ του Ολλανδού στα γήπεδα της Κύπρου, μετά την μετακόμισή του από τη Θεσσαλονίκη.

Στα του ματς οι «γαλάζιοι» της Λεμεσού το 60ο λεπτό μετά από γύρισμα του Γκεριέ ο Κύπριος άσος έκανε το σουτ, ο Μολ εκτίμησε λανθασμένα την πορεία της μπάλας που κατέληξε στα δίχτυα της ΑΕΚ.

Στο 65ο λεπτό ο Μπίσεσβαρ «μάτωσε» για τρίτη φορά τα δίχτυα του Μολ, μετά από γύρισμα του Νταμπό και πλασέ από το σημείο του πέναλτι.

Τσόλακ: Σκόραρε κόντρα στην Έστερσουντ και άνοιξε λογαριασμό με τη Μάλμε (vid)

ΠΑΟΚ: Αγωνία για τον Ελ Καντουρί, υποβάλλεται σε εξετάσεις

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Μπίσεσβαρ: Σκόραρε για δεύτερο σερί ματς με τον Απόλλωνα!», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.