WORLD FOOTBALL

Ερυθρός Αστέρας: «Εκτελεστής» Μάριν στο 97′ (vid)

Νίκη της αντιπάλου του Ολυμπιακού με γκολ φάουλ του Γερμανού μέσου...

Για μία ακόμη φορά φάνηκε πως ο Ερυθρός Αστέρας έχει ως ηγέτη τον Μάρκο Μάριν μέσα στον αγωνιστικό χώρο! Ο Γερμανός μέσος έδωσε άλλη μία νίκη!

Συγκεκριμένα, ο αντίπαλος του Ολυμπιακού στο Champions League κατάφερε να επικρατήσει της Νάπρεντακ με 1-0 στις καθυστερήσεις του ματς. Με τον Μάρκο Μάριν να είναι ο σκόρερ του μοναδικού γκολ της αναμέτρησης.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ – Άρης – Ολυμπιακός 1-2: Τέτοιες νίκες δίνουν τίτλο!

Στο έβδομο λεπτό των καθυστερήσεων ο Γερμανός μέσος με απευθείας εκτέλεση φάουλ, διαμόρφωσε το 0-1 στον αγώνα, δίνοντας τους τρεις βαθμούς στην ομάδα του.