WORLD FOOTBALL

Οντένσε: Μπήκε αλλαγή ο 40χρονος βοηθός προπονητή και σκόραρε! (vids)

Φιλικό παιχνίδι με την Κοπεγχάγη έδωσε η Οντένσε, όπου στα τελευταία λεπτά της αναμέτρησης μπήκε αλλαγή ο 40χρονος βοηθός προπονητή της δεύτερης, Χένρικ Χάνσεν. Ο παλαίμαχος χαφ, πέρασε στον αγωνιστικό χώρο στο 84ο λεπτό με την ομάδα του να βρίσκεται πίσω στο σκορ με 2-1 και έδειξε ότι μάλλον δεν θα έπρεπε να είχε σταματήσει...

Φιλικό παιχνίδι με την Κοπεγχάγη έδωσε η Οντένσε, όπου στα τελευταία λεπτά της αναμέτρησης μπήκε αλλαγή ο 40χρονος βοηθός προπονητή της δεύτερης, Χένρικ Χάνσεν.

Ο παλαίμαχος χαφ, πέρασε στον αγωνιστικό χώρο στο 84ο λεπτό με την ομάδα του να βρίσκεται πίσω στο σκορ με 2-1 και έδειξε ότι μάλλον δεν θα έπρεπε να είχε σταματήσει το ποδόσφαιρο.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ: Απίστευτο: Πούλησε το μετάλλιο του Παγκόσμιου Πρωταθλητή για να αγοράσει κοκαΐνη

Λίγα λεπτά μετά την είσοδο του βρέθηκε έξω από την περιοχή και βλέποντας τον αντίπαλο γκολκίπερ εκτός εστίας αποφάσισε να τον κρεμάσει και να πετύχει ένα πανέμορφο γκολ.

Μάλιστα ο συμπαίκτης του για αυτό το παιχνίδι, Γιέπε Τβέρσκοφ, έτρεξε προς το μέρος του και για πλάκα του έδωσε το περιβραχιόνιο του αρχηγού.

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Οντένσε: Μπήκε αλλαγή ο 40χρονος βοηθός προπονητή και σκόραρε! (vids)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.