Γνωστό έγινε το πρόγραμμα για το νέο πρωτάθλημα τόσο στην Handball Premier όσο και στις γυναίκες,

Στα γραφεία της OXE πραγματοποιήθηκε τη Δευτέρα (30/8) η κλήρωση της Handball Premier και της A1 Γυναικών περιόδου 2021-2022.

Γνωστό έγινε το πρόγραμμα για το νέο πρωτάθλημα τόσο στην Handball Premier όσο και στις γυναίκες.

Στην πρεμιέρα η τρεμπλούχος ΑΕΚ θα αντιμετωπίσει εντός έδρας την Σαλαμίνα και ο Ολυμπιακός τον Διομήδη Αργους.

Στον άλλο όμιλο, ο φιναλίστ του πρωταθλήματος ΠΑΟΚ θα παίξει στην έδρα του Φαίακα Κέρκυρας.

Το πρωτάθλημα θα αρχίσει στις 18 Σεπτεμβρίου.

Handball Premier

1ος όμιλος

18.09.2021 1η Αγωνιστική – 8η Αγωνιστική 20.11.2021

Α.Ε.Κ. – Χάντμπολ Κλαμπ Σαλαμίνα
Α.Σ.Ε. Δούκα – Άρης Νίκαιας Olympic Diagnostic
Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή – Διομήδης Άργους

25.09.2021 2η Αγωνιστική – 9η Αγωνιστική 27.11.2021

Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας – Α.Ε.Κ.
Χάντμπολ Κλαμπ Σαλαμίνα – Α.Σ.Ε. Δούκα
Άρης Νίκαιας Olympic Diagnostic – Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή

02.10.2021 3η Αγωνιστική – 10η Αγωνιστική 04.12.2021

Α.Σ.Ε. Δούκα – Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας
Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή – Χάντμπολ Κλαμπ Σαλαμίνα
Διομήδης Άργους – Άρης Νίκαιας Olympic Diagnostic

09.10.2021 4η Αγωνιστική – 11η Αγωνιστική 11.12.2021

Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας – Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή
Α.Ε.Κ. – Α.Σ.Ε. Δούκα
Χάντμπολ Κλαμπ Σαλαμίνα – Διομήδης Άργους

16.10.2021 5η Αγωνιστική – 12η Αγωνιστική 15.12.2021

Διομήδης Άργους – Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας
Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή – Α.Ε.Κ.
Άρης Νίκαιας Olympic Diagnostic – Χάντμπολ Κλαμπ Σαλαμίνα

23.10.2021 6η Αγωνιστική – 13η Αγωνιστική 18.12.2021

Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας – Άρης Νίκαιας Olympic Diagnostic
Α.Ε.Κ. – Διομήδης Άργους
Α.Σ.Ε. Δούκα – Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή

13.11.2021 7η Αγωνιστική – 14η Αγωνιστική 22.12.2021

Χάντμπολ Κλαμπ Σαλαμίνα – Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας
Άρης Νίκαιας Olympic Diagnostic – Α.Ε.Κ.
Διομήδης Άργους – Α.Σ.Ε. Δούκα

2ος όμιλος

18.09.2021 1η Αγωνιστική – 8η Αγωνιστική 20.11.2021

Φίλιππος Βέροιας – Ζαφειράκης Νάουσας
Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας – Γ.Σ. Δράμα Bianco Monte
Φαίακας Κέρκυρας – Π.Α.Ο.Κ.

25.09.2021 2η Αγωνιστική – 9η Αγωνιστική 27.11.2021

Αερωπός Έδεσσας Mandynamic – Φίλιππος Βέροιας
Ζαφειράκης Νάουσας – Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας
Γ.Σ. Δράμα Bianco Monte – Φαίακας Κέρκυρας

02.10.2021 3η Αγωνιστική – 10η Αγωνιστική 04.12.2021

Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας – Αερωπός Έδεσσας Mandynamic
Φαίακας Κέρκυρας – Ζαφειράκης Νάουσας
Π.Α.Ο.Κ. – Γ.Σ. Δράμα Bianco Monte

09.10.2021 4η Αγωνιστική – 11η Αγωνιστική 11.12.2021

Αερωπός Έδεσσας Mandynamic – Φαίακας Κέρκυρας
Φίλιππος Βέροιας – Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας
Ζαφειράκης Νάουσας – Π.Α.Ο.Κ.

16.10.2021 5η Αγωνιστική – 12η Αγωνιστική 15.12.2021

Π.Α.Ο.Κ. – Αερωπός Έδεσσας Mandynamic
Φαίακας Κέρκυρας – Φίλιππος Βέροιας
Γ.Σ. Δράμα Bianco Monte – Ζαφειράκης Νάουσας

23.10.2021 6η Αγωνιστική – 13η Αγωνιστική 18.12.2021

Αερωπός Έδεσσας Mandynamic – Γ.Σ. Δράμα Bianco Monte
Φίλιππος Βέροιας – Π.Α.Ο.Κ.
Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας – Φαίακας Κέρκυρας

13.11.2021 7η Αγωνιστική – 14η Αγωνιστική 22.12.2021
Ζαφειράκης Νάουσας – Αερωπός Έδεσσας Mandynamic
Γ.Σ. Δράμα Bianco Monte – Φίλιππος Βέροιας
Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας

Α1 Γυναικών

1ος όμιλος

18.09.2021 1η Αγωνιστική – 4η Αγωνιστική 23.10.2021

Ο.Φ. Ν. Ιωνίας – Γ.Α.Σ. Καματερού
Α.Ο.Α.Ο.Δ. Κορυδαλλού – Α.Σ.Β. Αθηναϊκός

25.09.2021 2η Αγωνιστική – 5η Αγωνιστική 06.11.2021

Α.Ο.Α.Ο.Δ. Κορυδαλλού – Ο.Φ. Ν. Ιωνίας
Α.Σ.Β. Αθηναϊκός – Γ.Α.Σ. Καματερού

16.10.2021 3η Αγωνιστική – 6η Αγωνιστική 13.11.2021

Γ.Α.Σ. Καματερού – Α.Ο.Α.Ο.Δ. Κορυδαλλού
Ο.Φ. Ν. Ιωνίας – Α.Σ.Β. Αθηναϊκός

2ος όμιλος

18.09.2021 1η Αγωνιστική – 4η Αγωνιστική 23.10.2021

Π.Α.Ο.Κ. Mateco – Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας
HONDA Πανόραμα – Α.Ο. Προσοτσάνης

25.09.2021 2η Αγωνιστική – 5η Αγωνιστική 06.11.2021

HONDA Πανόραμα – Π.Α.Ο.Κ. Mateco
Α.Ο. Προσοτσάνης – Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας

16.10.2021 3η Αγωνιστική – 6η Αγωνιστική 13.11.2021

Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας – HONDA Πανόραμα
Π.Α.Ο.Κ. Mateco – Α.Ο. Προσοτσάνης

3ος όμιλος

18.09.2021 1η Αγωνιστική – 4η Αγωνιστική 23.10.2021

Αναγέννηση Άρτας – Βέροια 2017
Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών – Εθνικός Κοζάνης

25.09.2021 2η Αγωνιστική – 5η Αγωνιστική 06.11.2021

Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών – Αναγέννηση Άρτας
Εθνικός Κοζάνης – Βέροια 2017

16.10.2021 3η Αγωνιστική – 6η Αγωνιστική 13.11.2021

Βέροια 2017 – Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών
Αναγέννηση Άρτας – Εθνικός Κοζάνης

Διαβάστε επίσης:

Συνδιοργάνωση Γερμανίας-Ελλάδας του Μουντιάλ Νέων στο χάντμπολ

Το ΣτΕ άναψε «πράσινο φως» στον εξαναγκασμό: «Όχι» σε «πάγωμα» των υποχρεωτικών εμβολιασμών σε υγειονομικούς

Πληρώθηκαν οι εργαζόμενοι του πρώην Mega