×

Τελευταία Νέα

Στίβος ΝΕΟ

Sportime BET

Media

Αμερικανικές Εκλογές

Live Games•LIVE

ΠαραFootball

Editorial

Στοίχημα

Βαθμολογίες

Πόλο-Α1 Ανδρών: Το πρόγραμμα της 4ης αγωνιστικής


Νίκος Τοσκίτσης

Πόλο-Α1 Ανδρών: Το πρόγραμμα της 4ης αγωνιστικής


Πόλο-Α1 Ανδρών: Το πρόγραμμα της 4ης αγωνιστικής.

Με την 4η αγωνιστική συνεχίζεται το Σάββατο (24/10) το 35ο πρωτάθλημα Προκριματικά Πόλο Α1 Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της υδατοσφαίρισης των Ανδρών:

*Εθνικό Χανίων 14.00

ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

(Ηλίας Δαμιανάκης, Μανώλης Καζούλης)

Παρατηρητής: Νίκος Σταυρόπουλος

*Δημοτικό Αλίμου 14.30

ΥΔΡΑΪΚΟΣ – ΝΟ ΧΙΟΥ

(Γιώργος Κραβαρίτης, Μαρία Δασκαλοπούλου)

Παρατηρητής: Χρήστος Τσαρουχάς

*Ποσειδώνιο 14.30

ΠΑΟΚ – ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

(Μιχάλης Μπιράκης, Γιώργος Πολυχρονόπουλος)

Παρατηρητής: Άλκης Καρούλης

*Εθνικό Πειραιά 16.00

ΕΘΝΙΚΟΣ – ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ

(Γιώργος Καραβαρίτης, Μαρία Δασκαλοπούλου)

Παρατηρητής: Πάρης Χασεκίογλου

*”Αντώνης Δημητρόπουλος”, 17.00

ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

(Χρήστος Κουρτίδης, Αλέξανδρος Χατζηγούλας)

Παρατηρητής: Νίκος Βασιλείου

*Δημοτικό Νέας Σμύρνης 18.30

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ

(Μανώλης Παϊρακταρίδης, Ναταλία Μαρκοπούλου)

Παρατηρητής: Χρήστος Τσαρουχάς

Απευθείας τηλεοπτική μετάδοση από το Κανάλι της ΚΟΕ στο Youtube

*Δημοτικό Γουδή 19.00

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΕΚ

(Ανδρέας Κατσώνης, Γιώργος Στεφανάκης)

Παρατηρητής: Νίκος Βασιλείου

Οι αγώνες διεξάγονται χωρίς θεατές και σύμφωνα με το σχετικό Υγειονομικό Πρωτόκολλο που έχει εγκριθεί από την ΓΓΑ.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Ομάδες Αγ. Νίκ. Ισ. Ήττ. Τέρμ. Β.

1.ΝΟ ΒΟΥΛ / ΝΗΣ 3 3 0 0 34-21 9

-.ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 3 3 0 0 26-21 9

-.ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ 3 3 0 0 24-19 9

4.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 3 2 0 1 38-21 6

-.ΥΔΡΑΪΚΟΣ 3 2 0 1 35-20 6

-.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. 3 2 0 1 39-25 6

7.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 3 1 0 2 33-28 3

-.ΠΑΟΚ 3 1 0 2 32-31 3

-.ΕΘΝΙΚΟΣ 3 1 0 2 30-33 3

-.ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3 1 0 2 25-29 3

-.ΝΟ ΧΙΟΥ 3 1 0 2 19-32 3

12.ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 3 0 1 2 24-31 1

-.ΑΕΚ 3 0 1 2 20-42 1

14.ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ 3 0 0 3 23-49 0

Επόμενη αγωνιστική (31/10):

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ, ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΥΔΡΑΪΚΟΣ, ΝΟ ΧΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ, ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ – ΠΑΟΚ, ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ, ΑΕΚ – ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ, ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

ΣΚΟΡΕΡ

12 Γούνας (ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ), 10 Στίβενσον (ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ), 9 Ραντόγεβιτς (ΠΑΟΚ), Φώσκολος (ΥΔΡΑΪΚΟΣ), Χονδροκούκης (ΕΘΝΙΚΟΣ), 8 Δήμου Δ. (ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ), Μπογκντάνοβιτς (ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ), 7 Γενηδουνιάς (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ), Λιαπάκης (ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ), Παπάκος (ΠΑΟΚ), Παπασηφάκης (ΥΔΡΑΪΚΟΣ).

ΠΑΙΞΕ ΕΔΩ ΔΩΡΕΑΝ ΦΟΒΕΡΑ ΦΡΟΥΤΑΚΙΑ

Sportime Extras