SPORTIME BET

Θάνος Λακιώτης: Γκολ από ημίχρονο στο «Γουέμπλεϊ»

Το ματς με τη Γουότφορντ ήταν μια κακή παρένθεση. Τουλάχιστον, έτσι θέλει να πιστεύει ο Μαουρίσιο Ποτσετίνο και οι παίκτες του, που έφυγαν με ήττα 2-1 από το «Βίκαρεϊτζ Ρόουντ». Η Τότεναμ επιθυμεί να επιστρέψει στις νίκες, ώστε να συνεχίσει να διεκδικεί το πρωτάθλημα που διεκδικεί τα τελευταία χρόνια. Αντίπαλος τώρα είναι η Λίβερπουλ. Η...

Το ματς με τη Γουότφορντ ήταν μια κακή παρένθεση. Τουλάχιστον, έτσι θέλει να πιστεύει ο Μαουρίσιο Ποτσετίνο και οι παίκτες του, που έφυγαν με ήττα 2-1 από το «Βίκαρεϊτζ Ρόουντ».

Η Τότεναμ επιθυμεί να επιστρέψει στις νίκες, ώστε να συνεχίσει να διεκδικεί το πρωτάθλημα που διεκδικεί τα τελευταία χρόνια. Αντίπαλος τώρα είναι η Λίβερπουλ. Η ομάδα του Γιούργκεν Κλοπ έχει το απόλυτο στο φετινό πρωτάθλημα, ενώ στο τελευταίο ματς είχε περάσει με νίκη 2-1 από την έδρα της Λέστερ
Στα του ματς, η Τότεναμ δεν θέλει με τίποτα να έχει δεύτερη σερί απώλεια. Η δε Λίβερπουλ ναι μεν είναι αήττητη, αλλά στα τελευταία της ματς έδειξε κάποιες αδυναμίες. Περιμένουμε ανοιχτό ματς και γκολ από το πρώτο ημίχρονο.

Η ΠΡΟΤΑΣΗ

1123 ΤΟΤΕΝΑΜ – ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ OVER 1,5 ΗΜΙΧ. 2,15

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Θάνος Λακιώτης: Γκολ από ημίχρονο στο «Γουέμπλεϊ»», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.