VIRAL

Η Νιούκαστλ σκοράρει και φίλαθλός της κατεβάζει τα παντελόνια! (vids)

Έπος! Οπαδός της Νιούκαστλ πανηγύρισε με έναν απίστευτο τρόπο το γκολ πρόκρισης του Σεντ - Μαξιμέν στο 117' της αναμέτρησης της με την Όξφορντ για τον 4ο γύρο του Κυπέλλου Αγγλίας.

Έπος! Οπαδός της Νιούκαστλ πανηγύρισε με έναν απίστευτο τρόπο το γκολ πρόκρισης του Σεντ – Μαξιμέν στο 117′ της αναμέτρησης της με την Όξφορντ για τον 4ο γύρο του Κυπέλλου Αγγλίας.

Οι «Καρακάξες» πήραν προβάδισμα δύο γκολ στο πρώτο ημίχρονο της κανονικής διάρκειας, ωστόσο η ομάδα της League One ισοφάρισε σε 2-2 στο δεύτερο ημίχρονο και οδήγησε το παιχνίδι του στην παράταση.

Τελικά, η ομάδα του Στιβ Μπρους γλύτωσε το «κάζο» τρία λεπτά πριν τη λήξη της παράτασης, με έναν οπαδό της να ενθουσιάζεται λίγο έως… πολύ παραπάνω από όσο θα έπρεπε.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ – Κύπελλο Αγγλίας: Προκρίθηκαν τα «μωρά» της Λίβερπουλ (vid)

Ο Σεντ Μαξιμέν έκανε τρομερή ατομική ενέργεια από αριστερά και δυνατό σουτ με το δεξί διαμόρφωσε το τελικό 3-2, χαρίζοντας την πρόκριση.

Ένας οπαδός της ομάδας της Premier League δεν κατάφερε να συγκρατήσει τον ενθουσιασμό του και… βγήκε απ’ τα ρούχα του, βγάζοντας στη φόρα τα γεννητικά του όργανα!

Ακολουθήστε το Sportime στο Instagram

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Η Νιούκαστλ σκοράρει και φίλαθλός της κατεβάζει τα παντελόνια! (vids)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.