VIRAL

Βραζιλία – Απίστευτο: Παίκτης άρπαξε την κίτρινη κάρτα από διαιτητή και έφυγε

Απίστευτο περιστατικό στην Βραζιλία με τον Ντιέγκο Σόουζα να αρπάζει την κίτρινη κάρτα από τα χέρια του διαιτητή.

Ένα απίστευτο περιστατικό έλαβε χώρα στη Βραζιλία και τον αγώνα της Γκρέμιο με την Κορίνθιανς, το οποίο έγινε Viral.

Πολλά ήταν τα νεύρα που είχαν οι παίκτες της Γκρέμιο στην ήττα από την Κορίνθιανς με 0-1 και χαρακτηριστική είναι η ενέργεια του ποδοσφαιριστή, Ντιέγκο Σόουζα.

Ο Μαϊκόν είδε την απευθείας κόκκινη κάρτα στο 82ο λεπτό για τους γηπεδούχους και λίγα λεπτά αργότερα ζητούσαν την αποβολή του τερματοφύλακα των φιλοξενούμενων, Κάσιο, για φάουλ εκτός περιοχής.

Ωστόσο, βλέποντας πως ο διαιτητής, Ρικάρντο Μάρκες δεν είχε πρόθεση να του δείξει την κόκκινη, αλλά την κίτρινη κάρτα, στη θέα αυτή, ο Ντιέγκο Σόουζα την άρπαξε από τα χέρια του ρέφερι και απομακρύνθηκε.

Βέβαια, ο διαιτητής δεν πτοήθηκε και έβγαλε από την τσέπη του μία κάρτα της οποία είχε ρεζέρβα, σε ένα ομολογουμένως παράξενο και αστείο περιστατικό.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ: Έσπασε κάθε ρεκόρ η ανακοίνωση του Ρονάλντο στο Instagram!

Κοπεγχάγη: Σημαντική απώλεια για την αντίπαλο του ΠΑΟΚ – Πούλησε το «αστέρι» της

Viral: Απίστευτη αντίδραση άνδρα που απέκτησε ξανά μαλλιά μετά από 10 χρόνια! (vid)

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Βραζιλία – Απίστευτο: Παίκτης άρπαξε την κίτρινη κάρτα από διαιτητή και έφυγε», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.