ΑΕΚ

ΑΕΚ: Έντονες αποδοκιμασίες στο ημίχρονο κόντρα στον Ολυμπιακό – Αποχώρησε ο Μελισσανίδης

Έντονες είναι οι αποδοκιμασίες προς τους παίκτες της ΑΕΚ, καθώς ο Ολυμπιακός στο ημίχρονο βρίσκεται μπροστά στο σκορ με 0-4.

Ο Ολυμπιακός κάνει… πάρτι κόντρα στην ΑΕΚ στο ΟΑΚΑ, καθώς το ημίχρονο βρίσκει τους «ερυθρόλευκους» να προηγούνται με 0-4.

Το συγκεκριμένο γεγονός έφερε την «έκρηξη» των λιγοστών φιλάθλων που βρίσκονται στο γήπεδο, οι οποίοι αποδοκίμασαν έντονα παίκτες και προπονητή. «Όλοι στα σπίτια» σας ήταν η φράση που ακουγόταν συνέχεια στο γήπεδο, με τους οπαδούς να ζητούν από τους παίκτες να βγάλουν τη φανέλα με τον Δικέφαλο αετό.

Μάλιστα, η εμφάνιση αλλά και οι αντιδράσεις, έφεραν και την αποχώρηση του Δημήτρη Μελισσανίδη από το γήπεδο.

Το σκορ της αναμέτρησης άνοιξε στο 17ο λεπτό ο Καμαρά, ενώ στο 23′ ο Μασούρας έκανε το 0-2. Η ανωτερότητα του Ολυμπιακού συνεχίστηκε, με τον Ελ Αραμπί να κάνει το 0-3 στο 35′ και τον Μασούρα να «χτυπάει» ξανά στο 44′ τετραπλασιάζοντας τα τέρματα της ομάδας του.

Η εικόνα των γηπεδούχων ήταν… τραγική και σε συνδυασμό με τη γενικότερη εικόνα και στα προηγούμενα ματς, ήρθε το «ξέσπασμα» των οπαδών.

ΑΕΚ – Ολυμπιακός: Λάθος Λόπες, εύκολα ο Ελ Αραμπί το 0-3 (vid)

ΑΕΚ – Ολυμπιακός: Το ακυρωθέν γκολ του Τάνκοβιτς (vid)

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «ΑΕΚ: Έντονες αποδοκιμασίες στο ημίχρονο κόντρα στον Ολυμπιακό – Αποχώρησε ο Μελισσανίδης», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.