ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Μαρτίνς: «Κακό δεύτερο ημίχρονο…»

Ο Πέδρο Μαρτίνς στάθηκε στην κακή παρουσία του Ολυμπιακού στο δεύτερο μέρος της Τούμπας...

Την ήττα με 2-0 γνώρισε ο Ολυμπιακός από τον ΠΑΟΚ και ο Πέδρο Μαρτίνς μίλησε μετά το τέλος του αγώνα.

Ο Πέδρο Μαρτίνς σε δηλώσεις του στο συνδρομητικό κανάλι της NOVA, μετά το τέλος της αναμέτρησης με τον ΠΑΟΚ στην Τούμπα για τα πλέι οφ της Super League, τόνισε:

«Στο πρώτο ημίχρονο ήμασταν καλοί και ξεκινήσαμε καλά έχοντας και κλασσικές ευκαιρίες για να σκοράρουμε. Στο δεύτερο όμως ήμασταν κακοί και ο ΠΑΟΚ αποτελεσματικός. Κάναμε ένα κακό δεύτερο ημίχρονο.

Η συγκέντρωσή μας στο πρώτο ημίχρονο ήταν σε καλό επίπεδο, όχι όμως και στο δεύτερο.

Πρέπει να κρατάμε τη συγκέντρωση και την προσπάθεια και στα 90 λεπτά. Δεν το κάναμε αυτό και οποιοσδήποτε αντίπαλος θα μπορούσε να το εκμεταλλευτεί αυτό», τόνισε ο Πορτογάλος προπονητής του Ολυμπιακού.

ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός 2-0: Ποιο πασίγιο; Ο Ζίβκοβιτς έβγαλε μαστίγιο! (vids)

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Μαρτίνς: «Κακό δεύτερο ημίχρονο…»», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.