ΠΑΟΚ

ΠΑΟΚ – Λαμία: Γκολ «ζωγραφιές» από Ροντρίγκο και Κρμέντσικ (vids)

Δύο εκπληκτικά γκολ πέτυχαν οι Ροντρίγκο και Κρμέντσικ στα τελευταία οκτώ λεπτά της αναμέτρησης του ΠΑΟΚ με τη Λαμία. Ο ΠΑΟΚ νίκησε με 5-2 τη Λαμία στο γήπεδο της Τούμπας για τον πρώτο προημιτελικό του Κυπέλλου Ελλάδας. Οι Ροντρίγκο και Κρμέντσικ ήταν αυτοί που διαμόρφωσαν το τελικό 5-2, με δύο γκολ «ζωγραφιές». Μάλιστα, ο Βραζιλιάνος...

Δύο εκπληκτικά γκολ πέτυχαν οι Ροντρίγκο και Κρμέντσικ στα τελευταία οκτώ λεπτά της αναμέτρησης του ΠΑΟΚ με τη Λαμία.

Ο ΠΑΟΚ νίκησε με 5-2 τη Λαμία στο γήπεδο της Τούμπας για τον πρώτο προημιτελικό του Κυπέλλου Ελλάδας.

Οι Ροντρίγκο και Κρμέντσικ ήταν αυτοί που διαμόρφωσαν το τελικό 5-2, με δύο γκολ «ζωγραφιές».

Μάλιστα, ο Βραζιλιάνος που βρήκε δίχτυα στο 82ο λεπτό πέτυχε το πρώτο του τέρμα στα «ασπρόμαυρα», ενώ το «κερασάκι στην τούρτα» έβαλε ο Τσέχος φορ στο 88′.

Δείτε τα εκπληκτικά γκολ:

Κρμέντσικ: «Θέλω να μείνω και του χρόνου»

ΠΑΟΚ – Λαμία 5-2: Όταν πάτησε γκάζι το… καθάρισε (vids)

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «ΠΑΟΚ – Λαμία: Γκολ «ζωγραφιές» από Ροντρίγκο και Κρμέντσικ (vids)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.