EURO 2020

Euro 2020 – Αγγλία – Δανία: ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑ από τον Ντάμσγκααρντ και 0-1 (vid)

Ο Ντάμσγκααρντ με εκπληκτική εκτέλεση φάουλ άνοιξε το σκορ για τη Δανία στον ημιτελικό του Eurο με την Αγγλία.

Στο 30ο λεπτό του δεύτερου ημιτελικού του Euro, η Δανία βρέθηκε μπροστά σκορ κόντρα στους Άγγλους, χάρη σε εκπληκτική εκτέλεση φάουλ του Ντάμσγκααρντ.

Μάλιστα, αυτό ήταν το πρώτο γκολ που δέχεται ο Πίκφορντ στο φετινό Euro, λίγο αφότου έφτασε τα 721 λεπτά δίχως να παραβιαστεί η εστία του.

Ο σωσίας του Σάουθγκεϊτ στις εξέδρες του «Γουέμπλεϊ»! (vid)

Survivor Σάκης: Τι έγραψε στο Instagram στο πρώτο του μήνυμα μετά τη νίκη

Έγκλημα στα Γλυκά Νερά: Τα γύρισε ο πιλότος και λέει σε συγκρατούμενους του ότι σκότωσαν άλλοι την Καρολάιν

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Euro 2020 – Αγγλία – Δανία: ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑ από τον Ντάμσγκααρντ και 0-1 (vid)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.