ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός: Φωνάζει το τριφύλλι για πέναλτι σε χέρι του Βαρέλα

Το ντέρμπι της Τούμπας δεν είναι ιδιαίτερα καλό από άποψη θεάματος και φάσεων. ΠΑΟΚ και Παναθηναϊκός έμειναν στο 0-0 στο πρώτο ημίχρονο, ωστόσο υπήρξε μία φάση που σήκωσε συζήτηση. Στο 28′, ο Μπουζούκης βρέθηκε μέσα στην περιοχή έκανε το σουτ, η μπάλα βρήκε στον Βαρέλακαι έφυγε κόρνερ. Με τους «πράσινους» να ζητούν πέναλτι και τον...

Το ντέρμπι της Τούμπας δεν είναι ιδιαίτερα καλό από άποψη θεάματος και φάσεων.

ΠΑΟΚ και Παναθηναϊκός έμειναν στο 0-0 στο πρώτο ημίχρονο, ωστόσο υπήρξε μία φάση που σήκωσε συζήτηση.

Στο 28′, ο Μπουζούκης βρέθηκε μέσα στην περιοχή έκανε το σουτ, η μπάλα βρήκε στον Βαρέλακαι έφυγε κόρνερ.

Με τους «πράσινους» να ζητούν πέναλτι και τον Σκόμινα να περιμένει το VAR.

Ο διαιτητής ειδοποιήθηκε πως δεν υπήρξε παράβαση, ενώ από τα δύο ριπλέι του PAOK TV δεν έγινε ξεκάθαρο αν η μπάλα βρίσκει στο χέρι ή όχι.

ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός LIVE

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός: Φωνάζει το τριφύλλι για πέναλτι σε χέρι του Βαρέλα», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.