ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ

Έξαλλος Αγραβάνης: Φάση… πέναλτι και άγρια βρισίδια στους διαιτητές (vid)

Αγραβάνης: Έξαλλος έγινε ο φόργουορντ του Προμηθέα στην τέταρτη περίοδο του μικρού τελικού με την ΑΕΚ, όπως θα δείτε στο video.

Ο Δημήτρης Αγραβάνης επιχείρησε να κάνει λέι απ με το σκορ στο 67-65, στα 4:18 πριν από το τέλος της αναμέτρησης κόντρα στην ΑΕΚ.

Τότε, ο Δημήτρης Κατσίβελης, άθελά του, πάτησε τον αντίπαλο σε μία φάση που θύμισε πέναλτι.

Οι διαιτητές δεν καταλόγισαν φάουλ, γεγονός που έκανε έξω φρενών τον άσο του Προμηθέα, ο οποίος τα… έχωσε στον Νίκο Τζιοπάνο.

«Γ… το σπίτι σας, ντροπή σας ρε μ…!» κι άλλα τέτοια ξεστόμισε ο Αγραβάνης, με αποτέλεσμα να αποβληθεί.

Στο τέλος του video, πάντως, ο πολύπειρος Νίκος Ζήσης βρήκε τον τρόπο να τον ηρεμήσει και ο άσος του Προμηθέα αποχώρησε ήρεμα από το παρκέ χωρίς επιπλέον παρατράγουδα.

Δείτε τη φάση:

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ:

Προμηθέας- ΑΕΚ 77-73: Προβάδισμα για την 3η θέση

Ρόδος: Τραγουδούσε και τη… συνέλαβαν! – Ειρωνικά χειροκροτήματα (vid)

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Έξαλλος Αγραβάνης: Φάση… πέναλτι και άγρια βρισίδια στους διαιτητές (vid)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.