EURO 2020

Euro 2020 – Αγγλία – Δανία: Με πέναλτι φάντασμα προηγήθηκε η Αγγλία (vid)

Στο 14ο λεπτό της παράτασης, ο Χάρι Κέιν με...διπλή προσπάθεια νίκησε τον Σμάιχελ για το 2-1 της Αγγλίας με τη Δανία.

Στο 14ο λεπτό της παράτασης, ο Χάρι Κέιν μεδιπλή προσπάθεια νίκησε τον Σμάιχελ για το 2-1 της Αγγλίας με τη Δανία, σε ένα κατά άλλα…πολύ τραβηγμένο πέναλτι.

Η λύση για την Αγγλία στον ημιτελικό με τη Δανία έρχεται στο 14ο λεπτό της παράτασης. Ο Γιένσεν κάνει το μαρκάρισμα στον Στέρλινγκ και ο Χάρι Κέιν, έστω και αν χρειάστηκε και δεύτερη προσπάθεια νίκησε από τα έντεκα βήματα τον Σμάιχελ για το 2-1.

Αυτό ήταν το γκολ Νο15 για τον «Hurricane» απέναντι στον τερματοφύλακα της Λέστερ.

ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑ από τον Ντάμσγκααρντ και 0-1 (vid)

Survivor Σάκης: Τι έγραψε στο Instagram στο πρώτο του μήνυμα μετά τη νίκη

Έγκλημα στα Γλυκά Νερά: Τα γύρισε ο πιλότος και λέει σε συγκρατούμενους του ότι σκότωσαν άλλοι την Καρολάιν

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Euro 2020 – Αγγλία – Δανία: Με πέναλτι φάντασμα προηγήθηκε η Αγγλία (vid)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.