ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Άστον Βίλα – Ολυμπιακός: Μαγικός και 1-2 στο ημίχρονο μπροστά στον έκπληκτο πρίγκιπα Γουΐλιαμς

Ο Ολυμπιακός κάνει τρομερό ματς και έχει καταφέρει στο ημίχρονο να βρίσκεται μπροστά στο σκορ με 1-2 με δύο γκολ του Αγιουμπ Ελ Κααμπί.

Άστον Βίλα – Ολυμπιακός: Μαγικός ο Ολυμπιακός στην Αγγλία κερδίσει 1-2 στο ημίχρονο, μπροστά στον έκπληκτο πρίγκιπα Γουΐλιαμς.

Ο Ολυμπιακός κάνει τρομερό ματς και έχει καταφέρει στο ημίχρονο να βρίσκεται μπροστά στο σκορ με 1-2 με δύο γκολ του Αγιουμπ Ελ Κααμπί (στο 16ο και το 29ο λεπτό).

Μια αδράνεια της άμυνας του Ολυμπιακού έφερε τη μείωση του σκορ για τους επικίνδυνος Άγγλους, λίγο πριν τη λήξη του πρώτου ημιχρόνου.

Εκπληκτικη η ατμόσφαιρα στο γήπεδο, με τους φιλάθλους του Ολυμπιακού να έχουν κλέψει την παράσταση.

Απίστευτο το πρέσινγκ του Ολυμπιακού, ατυχία ο τραυματισμός του Φρανσίσκο Ορτέγκα, ο οποίος τα τελευταία 10 λεπτά του πρώτου ημιχρόνου έπαιζε με πρόβλημα. Απο την πλευρά του μάλιστα ήρθε και η μείωση του σκορ για την Άστον Βίλα με τον Γουότκινσ στο 46ο λεπτό.

Πανηγύρισε με την ψυχή του το γκολ την Άστον Βίλα ο πρίγκιπας Γουΐλιαμς, δηλωμένος οπαδός της Βίλα, ο οποίος βρίσκεται στο γήπεδο και έδειχνε να παρακολουθεί σκεπτικός την περισσότερη ώρα τον αγώνα, ίσως μην πιστεύοντας την… εμφάνιση του Ολυμπιακού.

Παρών και ο Βαγγέλης Μαρινάκης, ο οποίος παρακολούθησε όρθιος όλο το πρώτο ημίχρονο.

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Άστον Βίλα – Ολυμπιακός: Μαγικός και 1-2 στο ημίχρονο μπροστά στον έκπληκτο πρίγκιπα Γουΐλιαμς», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.
Διονύσης Αντωνέλλος

Ξεκίνησα με το blogging. Mετά με κέρδισε το ραδιόφωνο και αργότερα με νίκησε η τηλεόραση. Ενδιαφέρον για ότι συμβαίνει στα ελληνοτουρκικά. Τυχερός που γνώρισα κάποιους ανθρώπους και με έκαναν καλύτερο άνθρωπο.