ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΟΦΗ – Ολυμπιακός 0-2: Έτσι πήρε το «διπλό» (vid)

ΟΦΗ – Ολυμπιακός 0-2: Έφυγε με το «διπλό» από την Κρήτη ο Ολυμπιακός επικρατώντας του ΟΦΗ με 2-0. ΟΦΗ – Ολυμπιακός 0-2: Οι «ερυθρόλευκοι» κατάφεραν να κατακτήσουν τους τρεις βαθμούς με τη νίκη που πήραν και βρίσκονται στην κορυφή του πρωταθλήματος. Το ματς είχε αρκετές φάσεις και από τις δύο ομάδες. Στο δεύτερο ημίχρονο όμως...

ΟΦΗ – Ολυμπιακός 0-2: Έφυγε με το «διπλό» από την Κρήτη ο Ολυμπιακός επικρατώντας του ΟΦΗ με 2-0.

ΟΦΗ – Ολυμπιακός 0-2: Οι «ερυθρόλευκοι» κατάφεραν να κατακτήσουν τους τρεις βαθμούς με τη νίκη που πήραν και βρίσκονται στην κορυφή του πρωταθλήματος.

Το ματς είχε αρκετές φάσεις και από τις δύο ομάδες.

Στο δεύτερο ημίχρονο όμως ο Ολυμπιακός ήταν η ομάδα που πήρε τα ηνία του αγώνα. Κατάφερε να σκοράρει από νωρίς, στο 53′ και στο 80′ διαμόρφωσε το τελικό 2-0.

Επίσης πέρα από τα δύο γκολ, το ματς είχε και δύο δοκάρια, στο πρώτο ημίχρονο, ένα για κάθε ομάδα.

Δείτε τις καλύτερες στιγμές της αναμέτρησης…

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «ΟΦΗ – Ολυμπιακός 0-2: Έτσι πήρε το «διπλό» (vid)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.