LIVEGAMES

Ολυμπιακός- Ρεάλ Μαδρίτης 74-68 (ΤΕΛΙΚΟ)

Ολυμπιακός- Ρεάλ Μαδρίτης LIVE: Το sportime.gr σας μεταφέρει τη ζωντανή εξέλιξη του αγώνα
Ολυμπιακός- Ρεάλ Μαδρίτης LIVE Ολυμπιακός- Ζαλγκίρις Κάουνας LIVE

Ολυμπιακός- Ρεάλ Μαδρίτης LIVE: Οι «ερυθρόλευκοι» υποδέχονται στο ΣΕΦ τη «Βασίλισσα» για τη δεύτερη αγωνιστική της Euroleague.

Μέσα από το παρκέ του Sportime.gr μπορείς να παρακολουθήσεις τη ζωντανή εξέλιξη του αγώνα.

Ολυμπιακός- Ρεάλ Μαδρίτης LIVE

Στο πρώτο δεκάλεπτο το σκορ κρατήθηκε σε πολύ χαμηλά επίπεδα, με τις δύο ομάδες να είναι άστοχες και να κάνουν εύκολα λάθη. Κάπως έτσι το πρώτο δεκάλεπτο ολοκληρώθηκε με το σκορ να είναι 13-10

Στη δεύτερη περίοδο οι δύο ομάδες έδειξαν ένα πιο ανταγωνιστικό πρόσωπο και το παιχνίδι απέκτησε γρήγορο ρυθμό.

Ο Ολυμπιακός στην τρίτη περίοδο έσφιξε την άμυνα του, αλλά δεν μπορούσε να βρει σκορ έξω από τη γραμμή των 6,75μ. Ο Τάιλερ Ντόρσεϊ ευστόχησε σε τρίποντο και διαμόρφωσε το 54-52 για τους γηπεδούχους και έτσι ολοκληρώθηκε το τρίτο δεκάλεπτο.

Στην τελευταία περίοδο ο Ολυμπιακός έκανε την αντεπίθεσή του και πήρε το ντέρμπι με 74-68.