ΑΡΗΣ

Ολυμπιακός – Άρης: Δεν πανηγύρισε το γκολ του ο Ιντέγε

Ολυμπιακός - Άρης

Δύο παλιούς γνώριμους είχε να αντιμετωπίσει ο Ολυμπιακός στο Καραϊσκάκη στο ματς με τον Άρη.

Στην αναμέτρηση Ολυμπιακός – Άρης, με τους φιλοξενούμενους αγωνίστηκαν ως βασικοί οι Γιάννης Φετφατζίδης, Μπράουν Ιντέγε, με τον πρώτο να γίνεται αλλαγή στο ημίχρονο.

Όσον αφορά τον δεύτερο επέστρεψε στο Καραϊσκάκη και κατάφερε να βρει δίχτυα στο ματς.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ – Ολυμπιακός – Άρης: Και συνθήματα στο Καραϊσκάκη (vid)

Συγκεκριμένα στο 64ο λεπτό της αναμέτρησης ήταν αυτός ο οποίος μείωσε σε 3-1 για τον Άρη.

Έστειλε την μπάλα στα δίχτυα μετά από ασίστ του Μαντσίνι, χωρίς όμως να πανηγυρίζει το γκολ του. Αγωνίστηκε στον Ολυμπιακός κάνοντας μάλιστα και καλά ματς σε Ελλάδα και Ευρώπη. Και θέλησε να μην πανηγυρίσει.

Από την άλλη βέβαια το σκορ ήταν και 3-0 κατά της ομάδας του, οπότε και ψυχολογικά ο Άρης δεν ήταν και στα καλύτερά του στο ματς.

Όπως και να έχει, ο Ιντέγε κατάφερε να σκοράρει και να φτάσει τα 8 γκολ για τη φετινή σεζόν με τη φανέλα του Άρη.

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Ολυμπιακός – Άρης: Δεν πανηγύρισε το γκολ του ο Ιντέγε», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.