ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Αστέρας Τρίπολης – Ολυμπιακός: Αναγκαστική αλλαγή για Παπαδόπουλο

Βγήκε ως τραυματίας ο τερματοφύλακας Παπαδόπουλος, στο ματς Αστέρας Τρίπολης - Ολυμπιακός...

Αστέρας Τρίπολης – Ολυμπιακός: Δεν εξελίχθηκε για τον Αστέρα Τρίπολης το πρώτο ημίχρονο με τον Ολυμπιακό, όπως ενδεχομένως θα ήθελε.

Εκτός από το γεγονός ότι οι γηπεδούχοι έμειναν πίσω στο σκορ του ματς Αστέρας Τρίπολης – Ολυμπιακός, με 2-0, έχασαν και έναν βασικό τους παίκτη.

Συγκεκριμένα, στο 28ο λεπτό της αναμέτρησης έγινε αναγκαστική αλλαγή ο Νίκος Παπαδόπουλος.

Ο τερματοφύλακας των Αρκάδων τραυματίστηκε κατά τη διάρκεια του ματς και ζήτησε αλλαγή, όπως και έγινε από τον πάγκο του Αστέρα. Ο Τσιφτσής μπήκε, παίζοντας για δεύτερη φορά στο πρωτάθλημα της Super League 1.

Οι πρώτες εκτιμήσεις κάνουν λόγο για τραυματισμό στον προσαγωγό του Παπαδόπουλου, αλλά τα πάντα θα ξεκαθαρίσουν μετά τις εξετάσεις που θα κάνει.

Μάλιστα προς τα αποδυτήρια πήγε με τη βοήθεια των ανθρώπων του τεχνικού τιμ, καθώς δεν μπορούσε να περπατήσει καλά.

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Αστέρας Τρίπολης – Ολυμπιακός: Αναγκαστική αλλαγή για Παπαδόπουλο», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.