EUROLEAGUE
“Ερυθρόλευκη” πέτρα…ξέξασπρη!
Η πρώτη προσπάθεια δεν του απέτρεψε. Οι ξένοι μπασκετμπολίστες του Ολυμπιακού επέστρεψαν στον τόπο του…εγκλήματος. Δοκίμασαν να πουν το «άσπρη πέτρα ξέξασπρη και από τον ήλιο ξεξασπρότερη». Και ιδού το αποτέλεσμα…![“Ερυθρόλευκη” πέτρα…ξέξασπρη!](https://www.sportime.gr/wp-content/uploads/2018/03/maxresdefault-59.jpg)
Η πρώτη προσπάθεια δεν του απέτρεψε. Οι ξένοι μπασκετμπολίστες του Ολυμπιακού επέστρεψαν στον τόπο του…εγκλήματος. Δοκίμασαν να πουν το «άσπρη πέτρα ξέξασπρη και από τον ήλιο ξεξασπρότερη». Και ιδού το αποτέλεσμα…