NBA

Μπακς- Νετς 116-119: Πειραματισμοί και ήττα για τα «ελάφια»

Οι Μιλγουόκι Μπακς γνώρισαν την ήττα με 119-116 από τους αποδεκατισμένους Μπρούκλιν Νετς και τον Γιάννη Αντετοκούνμπο να αγωνίζεται μόλις 16 λεπτά (όλα στο πρώτο ημίχρονο). Οι Μιλγουόκι Μπακς είχαν την ευκαιρία να πειραματιστούν κόντρα στους Νετς και ο Μάικ Μπουντενχόλζερ δοκίμασε πολλά στο παρκέ εν όψει της συνέχειας και των πιο απαιτητικών αγώνων. Οι...

Οι Μιλγουόκι Μπακς γνώρισαν την ήττα με 119-116 από τους αποδεκατισμένους Μπρούκλιν Νετς και τον Γιάννη Αντετοκούνμπο να αγωνίζεται μόλις 16 λεπτά (όλα στο πρώτο ημίχρονο).

Οι Μιλγουόκι Μπακς είχαν την ευκαιρία να πειραματιστούν κόντρα στους Νετς και ο Μάικ Μπουντενχόλζερ δοκίμασε πολλά στο παρκέ εν όψει της συνέχειας και των πιο απαιτητικών αγώνων.

Οι Νετς παρά τις σημαντικές απουσίες που είχαν (έλειπαν 7 παίκτες, Άλεν, Χάρις, Λεβέρτ,  Ντινγουίντι, Ίρβινγκ, Τζόρνταν, Ντουράντ) κατάφεραν να κερδίσουν τα «ελάφια».

Ο Γιάννης Αντετοκούνμπο, όπως και οι Έρικ Μπλέντσο και οι Κρις Μίντλετον δεν αγωνίστηκαν στο δεύτερο ημίχρονο. Ωστόσο ο Greek Freak είχε 16 πόντους σε 16 λεπτά.

Δείτε εδώ τις καλύτερες φάσεις:

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Μπακς- Νετς 116-119: Πειραματισμοί και ήττα για τα «ελάφια»», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.