ΝΒΑ: Κοντράρουν γερά οι Νετς τους πρωταθλητές (Vid)

NBA Playoffs. Δείτε από το Sportime τα highlights της πρώτης και της δεύτερης περιόδου στο Game-2 ανάμεσα στους Ράπτορς και τους Νετς

NBA
Συντάκτης: Νίκος Μπουρλάκης Χρόνος ανάγνωσης: 2 λεπτά

Πήγαμε πλέον σε Game-2 στα NBA Playoffs και η αρχή γίνεται με τον αγώνα των πρωταθλητών Ράπτορς με τους Νετς που βρίσκεται σε εξέλιξη. Οι Ράπτορς προηγούνται με 1-0 αλλά στον δεύτερο αγώνα και σε ό,τι αφορά στο πρώτο ημίχρονο οι Νετς κοντράρουν γερά.

Στο NBA τα Playoffs συγκεντρώνουν το μεγαλύτερο ενδιαφέρον. Οι Τορόντο Ράπτορς προηγούνται με 1-0 των Νετς μετά το επιβλητικό 134-110 του Game-1. Μόνο που στο ημίχρονο του Game-2 η ομάδα του Μπρούκλιν προηγείται με 53-50 και δυσκολεύει πολύ τους πρωταθλητές.

Μπορείτε να παρακολουθήσετε στο παρακάτω βίντεο τις καλύτερες φάσεις από το πρώτο 12λεπτο. Όπου οι Νετς προηγήθηκαν με 33-29.

Δεν άλλαξε τίποτα στην δεύτερη περίοδο. Οι Νετς εξακολούθησαν να έχουν το… πάνω χέρι καθώς προηγήθηκαν 53-50 στο τέλος του ημιχρόνου.

Στο βίντεο που ακολουθεί μπορείτε να δείτε τα Highlights της δεύτερης περιόδου.