×

Sportime BET

Media

ΠαραFootball

Editorial

Στοίχημα

Βαθμολογίες

Αθλητικές μεταδόσεις για την Κυριακή (15/12)


    Γεωργία Τσιαρλή



Αθλητικές μεταδόσεις για την Κυριακή (15/12)

00:00  Μπάσκετ: Φίνιξ Σανς – Σαν Αντόνιο Σπερς ΝΒΑ Cosmote Sport 4

09:00  Μηχανοκίνητα: Παγκόσμιο Κύπελλο Αυτοκινήτων Τουρισμού Μαλαισία Eurosport 1

12:00 Μπάσκετ: ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Αστάνα VTB United League Cosmote Sport 7

12:00 Μηχανοκίνητα: Παγκόσμιο Κύπελλο Αυτοκινήτων Τουρισμού Μαλαισία Eurosport 1

12:00  Τένις: Lyttos Beach ITF World Tour Τελικός Απλού Ανδρών Cosmote Sport 6

13:00 Ποδόσφαιρο: Χετάφε – Βαγιαδολίδ Λα Λίγκα Cosmote Sport 2

13:30 Ποδόσφαιρο: Ελλάς Βερόνα – Τορίνο Σέριε Α Novasports 2

14:00 Μηχανοκίνητα: Παγκόσμιο Κύπελλο Αυτοκινήτων Τουρισμού Μαλαισία Eurosport 1

14:30  Ποδόσφαιρο: Σάντχαουζεν – Αμβούργο Μπουντεσλίγκα 2 Cosmote Sport 8

14:30  Τένις: Lyttos Beach ITF World Tour Τελικός Διπλού Ανδρών Cosmote Sport 6

14:45  Ποδόσφαιρο: Απόλλων Λάρισας – Απόλλων Σμύρνης Σούπερ Λίγκα 2 ΕΡΤ Sports

14:45  Σνούκερ: Home Nations Series Τελικός – Γλασκώβη, Σκωτία Eurosport 2

15:00  Ποδόσφαιρο: Θέλτα – Μαγιόρκα Λα Λίγκα Cosmote Sport 5

15:00 Ποδόσφαιρο: Ολυμπιακός Βόλου – Τρίγλια Football League ΕΡΤ3

15:00  Ποδόσφαιρο: ΑΕΛ – Ατρόμητος Σούπερ Λίγκα 1 Novasports 1

15:30  Ποδόσφαιρο: Φέγενορντ – Αϊντχόφεν Πρωτάθλημα Ολλανδίας Novasports 4

16:00 Ποδόσφαιρο: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Έβερτον Πρέμιερ Λιγκ Cosmote Sport 1

16:00  Ποδόσφαιρο: Μίλαν – Σασουόλο Σέριε Α Novasports 5

16:00 Ποδόσφαιρο: Γιουβέντους – Ουντινέζε Σέριε Α Novasports 3

16:00 Ποδόσφαιρο: Μπολόνια – Αταλάντα Σέριε Α Novasports 24

16:30 Ποδόσφαιρο: Βόλφμπουργκ – Γκλάντμπαχ Μπουντεσλίγκα Cosmote Sport 3

16:45 Βόλεϊ: Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός Α1 Ανδρών ΕΡΤ Sports

17:00 Ποδόσφαιρο: Εσπανιόλ – Μπέτις Λα Λίγκα Cosmote Sport 2

17:00 Χάντμπολ: Μπέργκισερ – Μαγδεβούργο Μπουντεσλίγκα Cosmote Sport

17:15 Ποδόσφαιρο: Βόλος – Πανιώνιος Σούπερ Λίγκα 2 Novasports 2

17:45 Ποδόσφαιρο: Άλκμααρ – Άγιαξ Πρωτάθλημα Ολλανδίας Novasports 4

18:30 Ποδόσφαιρο: Άρσεναλ – Μάντσεστερ Σίτι Πρέμιερ Λιγκ Cosmote Sport 1

19:00 Ποδόσφαιρο: Σάλκε – Άιντραχτ Φρανκφούρτης Μπουντεσλίγκα Cosmote Sport 3

19:00 Μπάσκετ: Περιστέρι – Παναθηναϊκός Α1 Ανδρών ΕΡΤ2

19:00 Ποδόσφαιρο: Ρόμα – ΣΠΑΛ Σέριε Α Novasports 3

19:30  Μπάσκετ: Μπαρτσελόνα – Μάλαγα Λίγκα Εντέσα Cosmote Sport 7

19:30 Ποδόσφαιρο: Σεβίλλη – Βιγιαρεάλ Λα Λίγκα Cosmote Sport 2

19:30  Ποδόσφαιρο: Παναιτωλικός – ΠΑΟΚ Σούπερ Λίγκα 1 ΕΡΤ Sports

19:30  Ποδόσφαιρο: Αστέρας Τρίπολης – Ολυμπιακός Σούπερ Λίγκα 1 Novasports 1

20:45  Σνούκερ: Home Nations Series Τελικός – Γλασκώβη, Σκωτία Eurosport 1

21:45  Ποδόσφαιρο: Φιορεντίνα – Ίντερ Σέριε Α Novasports 2

22:00  Ποδόσφαιρο: Βαλένθια – Ρεάλ Μαδρίτης Λα Λίγκα Cosmote Sport 2

22:00  Ποδόσφαιρο: Σεντ Ετιέν – Παρί Σεν Ζερμέν Λιγκ 1 Novasports 3

22:30  Μπάσκετ: Νιου Ορλίνς Πέλικανς – Ορλάντο Μάτζικ ΝΒΑ Cosmote Sport 4

Αθλητικές μεταδόσεις

 

Κάντε follow στο Sportime

Κάντε like στην σελίδα του Sportime στο Facebook

Ακολουθήστε το Sportime στο Instagram