LIVEGAMES

Παναιτωλικός – Αστέρας Τρίπολης 1-1 (Τελικό)

Παναιτωλικός – Αστέρας Τρίπολης: Παρακολουθήστε την αναμέτρηση από το… γήπεδο του Sportime (19:30, Novasports 1). Προβληματικά μπήκε στο ματς ο Παναιτωλικός. Ο Αστέρας Τρίπολης ήταν σαφώς ανώτερος. Πίεσε από τα πρώτα λεπτά, απείλησε και το κέρδος τελικά ήταν η αποβολή του Βάντερσον στο 17′. Οι Αρκάδες συνέχισαν σε αυτό το τέμπο και τελικά βρήκαν το...
Παναιτωλικός-Αστέρας Τρίπολης

Παναιτωλικός – Αστέρας Τρίπολης: Παρακολουθήστε την αναμέτρηση από το… γήπεδο του Sportime (19:30, Novasports 1).

Προβληματικά μπήκε στο ματς ο Παναιτωλικός. Ο Αστέρας Τρίπολης ήταν σαφώς ανώτερος. Πίεσε από τα πρώτα λεπτά, απείλησε και το κέρδος τελικά ήταν η αποβολή του Βάντερσον στο 17′. Οι Αρκάδες συνέχισαν σε αυτό το τέμπο και τελικά βρήκαν το γκολ στο 45′ με δυνατή κεφαλιά του Μπαράλες.

Στο δεύτερο ημίχρονο οι γηπεδούχοι ευτύχησαν να αιφνιδιάσουν. Στο 54′ με απευθείας εκτέλεση φάουλ ο Αριγίμπι ισοφάρισε και στη συνέχεια οι Αγρινιώτες επιχείρησαν να κοντρολάρουν το ματς.