ΑΕΚ

ΑΕΚ-Απόλλων Λεμεσού: Λιβάι-Μάνταλος γρήγορα γκολ και… 2-0 στο 9′!

Με τον Λιβάι Γκαρσία σκόρερ, η ΑΕΚ άνοιξε το σκορ πολύ γρήγορα στο ΟΑΚΑ στο φιλικό παιχνίδι με τον Απόλλωνα Λεμεσού.

Η ΑΕΚ στο 10λεπτο έχει καταφέρει να είναι μπροστά στο σκορ με 2-0 χάρη στα γκολ του Λιβάι Γκαρσία και του Πέτρου Μάνταλο.

Kαι στα 2 γκολ πάντως συμμετείχε ο αρχηγός της ΑΕΚ, αλλά και ο Λιβάι Γκαρσία.

Στο 6′ έγινε γέμισμα από τον Σιμάνσκι αριστερά στον αμαρκάριστο Μάνταλο, αυτός πάσαρε στον Λόπες που έκανετο overlap, έδωσε παράλληλα στην περιοχή και ο Λιβάι Γκαρσία απ’ το πέναλτι με σουτ έκανε το 1-0.

Δύο λεπτά μετά, έγινε κάθετη του Γκαρσία στον Μάνταλο, αυτός σουτάρει αλλά αποκρούει ο Γιοβάνοβιτς, ο αρχηγός της ΑΕΚ παίρνει το ριμπάουντ και με ωραία προσπάθια κάνει το 2-0.

Η μεγάλη επιστροφή! Ο Αραούχο στην Αθήνα για την ΑΕΚ! (pics-vids)

Ο Αραούχο πήγε αμέσως Σπάτα -«Κόουτς παίζω και αύριο!»

Χωρισμός ΣΟΚ: Δέσποινα Βανδή και ο Ντέμης Νικολαΐδης γνωστοποιούν τη λύση του γάμου τους!

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «ΑΕΚ-Απόλλων Λεμεσού: Λιβάι-Μάνταλος γρήγορα γκολ και… 2-0 στο 9′!», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.