ΑΕΚ

ΑΕΚ: Τρομερός Λιβάι Γκαρσία με χατ-τρικ σε 13 λεπτά με την Εθνική Τρινιντάντ και Τομπάγκο!

Ακόμα μία φορά του ο παίκτης της ΑΕΚ δείχνει το πόσο… δολοφόνος είναι αν βρεθεί στη μέρα του.

Συντάκτης: Στέλιος Ανδρικάκης Χρόνος ανάγνωσης: 1 λεπτό

Εξαιρετικό ματς έκανε με την Εθνική Τρινιντάντ και Τομπάγκο ο Λιβάι Γκαρσία της ΑΕΚ, δείχνοντας την ποιότητα του.

Συγκεκριμένα, ο παίκτης της «Ένωσης» ήταν ο μεγάλος πρωταγωνιστικής της νίκης του Τρινιντάντ με 9-0 κόντρα στα Μπαρμπέιντος.

Σε 13 λεπτά ο Γκαρσία κατάφερε να σκοράρει τρία γκολ, ένα στο 27’ που άνοιξε το σκορ, ένα στο 35’ που έκανε το 3-0 και ένα στο 40΄ κάνοντας το 4-0.

Φυσικά η διαφορά δυναμικότητα των δύο ομάδων είναι αρκετά μεγάλη, ωστόσο σίγουρα η ΑΕΚ θέλει να δει τον παίκτη της να ανεβάζει στροφές στις κρίσιμες μάχες των πλέι-οφ της Super League 1.