ΑΓΓΛΙΑ

Λέστερ-Μάντσεστερ Γ. 1-1 στο ημίχρονο: «Μαγικό» άγγιγμα ο Φερνάντες, «κεραυνό» ο Μπαρνς (vids)

Λέστερ-Μάντσεστερ Γ: Ισόπαλες οι δύο ομάδες στο ημίχρονο του ματς της 15ης αγωνιστικής. Δείτε τα γκολ που σημείωσαν Ράσφορντ και Μπαρνς.

Συντάκτης: Αλέξανδρος Κωτάκης Χρόνος ανάγνωσης: 1 λεπτό

Λέστερ-Μάντσεστερ Γ: Ισόπαλες οι δύο ομάδες στο ημίχρονο στο  Στάδιο King Power για την 15η αγωνιστική της Premier League.

H Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ προηγήθηκε στο 23ο λεπτό της αναμέτρησης μετά το «μαγικό» άγγιγμα Μπρούνο Φερνάντες και το αρχοντικό πλασέ του Ράσφορντ για το 0-1.

Αξίζει να σημειώσουμε πως αυτή ήταν η πρώτη φορά που η ομάδα του Όλε Γκούναρ Σόλσκιερ προηγείται στο σκορ σε εκτός έδρας παιχνίδι τη φετινή αγωνιστική περίοδο!

Πάντως οι φιλοξενούμενοι δεν χάρηκαν για πολύ το προβάδισμά τους, καθώς στο 31′ ο Χάρβεϊ Μπάρνς με καταπληκτικό πλασέ με το αριστερό ισοφαρίζει για τη Λέστερ!

Λέστερ-Μάντσεστερ Γ.: Δείτε τα δύο γκολ που διαμόρφωσαν το σκορ στο ημίχρονο