ΑΓΓΛΙΑ

Σκόραρε ο Ποντένσε «καθαρίζει» το ματς για τη Γουλβς (vid)

Προβάδισμα δύο τερμάτων έδωσε από το ημίχρονο στη Γουλβς, κόντα στην Κρίσταλ Πάλας (7η αγωνιστική στην Premier League) ο Ντάνιελ Ποντένσε. Συγκεκριμένα ο Ποντένσε, έκανε το 2-0 στο 27′ σκορ το οποίο δεν άλλαξε μετά το πέρας του πρώτου 45λεπτου της αναμέτρησης. Να αναφέρουμε ότι την ασίστ στον Πορτογάλο έδωσε ο Πέδρο Νέτο. Σε περίπτωση...

Σκόραρε ο Ποντένσε «καθαρίζει» για τη Γουλβς (vid)
Συντάκτης: Αλέξανδρος Κωτάκης Χρόνος ανάγνωσης: 1 λεπτό

Προβάδισμα δύο τερμάτων έδωσε από το ημίχρονο στη Γουλβς, κόντα στην Κρίσταλ Πάλας (7η αγωνιστική στην Premier League) ο Ντάνιελ Ποντένσε.

Συγκεκριμένα ο Ποντένσε, έκανε το 2-0 στο 27′ σκορ το οποίο δεν άλλαξε μετά το πέρας του πρώτου 45λεπτου της αναμέτρησης.

Να αναφέρουμε ότι την ασίστ στον Πορτογάλο έδωσε ο Πέδρο Νέτο.

Σε περίπτωση που η Γουλβς επικρατήσει, τότε θα φτάσει τους 13 βαθμούς όσους δηλαδή έχουν και οι Έβερτον και Λίβερπουλ, αλλά με ματς λιγότερο.