ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

Ατρόμητος – Πανιώνιος: Τα τρία τέρματα των γηπεδούχων (vids)

Ονειρικό πρώτο μέρος για τους Περιστεριώτες

Ο Ατρόμητος ήταν καταιγιστικός στο Περιστέρι απέναντι στον Πανιώνιο και πριν ο διαιτητής Τζήλος στείλει τις δύο ομάδες στα αποδυτήρια πέτυχε τρία γκολ.

Το σκορ άνοιξε ο Μανούσος στο 17ο λεπτό με εύστοχο χτύπημα πέναλτι μετά την ανατροπή του Ταλόχα από τον Τσιλούλη.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ: Παναθηναϊκός – ΑΕΛ: Απίστευτο ξέσπασμα και «γαλλικά» απ’ τον Δώνη (vid)

Στο 40′ ο Βέλλιος με δυνατό σουτ έξω από την περιοχή έστειλε την μπάλα στη δεξιά γωνία του Μαλέρμπ για το 2-0 ενώ στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου ο Ενσικουλού διαμόρφωσε το 3-0 για τον Ατρόμητο μετά από τρομερή μπαλιά του Χαρίση.

Δείτε τα γκολ που πέτυχε ο Ατρόμητος στο πρώτο μέρος:

Κάντε like στην σελίδα του Sportime στο Facebook

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Ατρόμητος – Πανιώνιος: Τα τρία τέρματα των γηπεδούχων (vids)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.