ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

Ατρόμητος – ΠΑΟΚ: Το 2-2 με τον Χαρίση

Ο Ατρόμητος απάντησε άμεσα στο γκολ του ΠΑΟΚ, με τον πρώην παίκτη του Δικεφάλου, Χάρη Χαρίση, να κάνει το 2-2.  Ο Χαρίσης ήταν αυτός που ισοφάρισε σε 2-2 για τον Ατρόμητο, σε ένα εντυπωσιακό παιχνίδι κόντρα στον ΠΑΟΚ. Ειδικότερα, ο Έλληνας μέσος σκόραρε στο 85ο λεπτό της αναμέτρησης, τρία λεπτά μετά το γκολ του Ουάρντα....

Ο Ατρόμητος απάντησε άμεσα στο γκολ του ΠΑΟΚ, με τον πρώην παίκτη του Δικεφάλου, Χάρη Χαρίση, να κάνει το 2-2.

Ο Χαρίσης ήταν αυτός που ισοφάρισε σε 2-2 για τον Ατρόμητο, σε ένα εντυπωσιακό παιχνίδι κόντρα στον ΠΑΟΚ.

Ειδικότερα, ο Έλληνας μέσος σκόραρε στο 85ο λεπτό της αναμέτρησης, τρία λεπτά μετά το γκολ του Ουάρντα.

Ο Ατρόμητος κατάφερε να κάνει την ανατροπή στις καθυστερήσεις και να γράψει το τελικό 3-2 με το Νάστο.

Δείτε το τέρμα που σημείωσε ο Χαρίσης, εκμεταλλευόμενος την κακή αμυντική λειτουργεία του Δικεφάλου:

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

Ατρόμητος – ΠΑΟΚ: Επέστρεψε και σκόραρε ο Ουάρντα για το 1-2!

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Ατρόμητος – ΠΑΟΚ: Το 2-2 με τον Χαρίση», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.